Kayıt Ol
Doğru Sipariş Nasıl Verebilirim

1- Siparişiniz tamamlanmadan, aynı bağlantıya sipariş oluşturmayın!

Bu yaptığınız davranış, ne siparişinizi jet hızında teslim ettiricek, nede gereğinden fazla göndericek. Aksine 10-15 dakikada teslim edilecek bir siparişi siz saatlerce elde edemiceksiniz. Hatta ve hatta belki bakiyeniz yanıcak. Bir tane sipariş oluşturun, tamamlansın. Ardından başka bir siparişi rahatlıkla oluşturun.


2- İşlem adresi kısmına dikkat edin!


Takipçi satın aldığınızda işlem adresi link kısmına kullanıcı adınızı girdiğinizde başında "@" işareti kullanmayın. Instagram kullanıcı adınız "smmbi_com" ise, direkt düz yapıştırıverin. Beğeni, izlenme gibi gönderiyle etkileşimde bulunduracak siparişlerinizde kullanıcı adınızı veyahut profil linkinizi girmeyin. Olağanüstü yeteneklerimiz olmadığı için siz profil linkinizi yazdığınızda hangi fotoğrafınıza beğeni göndereceğimizi bilmediğinden maalesef işlemlerinizi gerçekleştiremiyoruz. O yüzden daha pratik yolu olan direkt olarak görsel linkinizi atmanız daha pratik bir çözün olucaktır.


3- Servis açıklamalarını okuyun, dikkat edin!


Servis açıklamalarını okuyun, ısırmaz. En fazla 15 saniyenizi alıcak bir aktivite. Servis açıklamalarında biyografi yer almıyor. Aksine servis hakkında bilgiler yer alıyor. Ne zaman tamamlanacağı, ne kadar sürede tamamlanacağı, garantisi var mı yok mu, bizden hangi bilgiyi istiyor gibi gibi.


4- Gizli hesaplara işlem yapılmıyor!


Gizli hesaplara takipçi, beğeni, izlenme ve bunun gibi hiç bir etkileşim gönderilmemektedir. Bu şirket politikası değil, değişmeyen ana kuraldır. Bizim göremediğimiz fotoğrafa, Instagram API'si nasıl yanıt vermiyor.


5- Kredi Kartı ödemelerine bildirim yapmayın!


Site üzerine entegre edilmiş, WeePay,PayTR gibi online sanal pos çözümleri üzerinden kredi kartınızla, sanal kartınızla veyahut Havale/EFT seçeneğini ile ödeme yaptıysanız boş yere ödeme bildirimi için destek talebi oluşturmayın. Herşey doğruysa ve şüpheli bir işlem yoksa eğer 0-15 dakika içerisinde bakiyeniz otomatik olarak eklenecektir. 15 dakikayı aşması durumunda güzel bir dille site yetkilisine durumu bildirin; oda direkt olarak çözüm merkezinden gerekli işlemleri başlattırır.


6- Aynı işlem için iki kere destek talebi oluşturmayın!


Destek almanız en büyük hakkınız. Ama sizin gibi bekleyen ve çözüm isteyen yüzlerce müşteri var. Siz bir adet sorununuz için birden fazla destek talebi oluşturmayın. İstiyorsanız oluşturun, sorununuz daha hızlı çözülmeyecektir.


7- Doğru ve dolu destek talepleri oluşturun!


Destek talebi oluştururken gerçekten daha hızlı sonuç almak istiyorsanız, sorun yaşadığınızın siparişinizin numarasını / id'sini destek talebi oluştururken bildirin.


8- Siparişinizi oluşturmadan önce teyit edin!


Ne kadar aceleniz olursa olsun, siparişinizi oluşturmadan önce göz gezdirin. Hatalı bir yer varsa düzeltin, aksi halde bu siparişinizin telafisi yapılmayabilir.


9- Siparişim kısmen tamamlanıp kalanı iade edildi ne yapmalıyım?


Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz. Genel de eksik tamamlanmasının sebebi sunucunun o an almış olduğunuz miktar kadar gönderim yapamamasından kaynaklıdır ve bazı servisleirmiz sürekli eksik gönderim yapar bu maliyete bağlı değişkenlik göstermektedir genelde pahalı servisler daha iyi ve sağlam olmaktadır bu durumda pahalı sunuculara yönelmenizi önermekteyiz.


10- Takipçilerim Düşüyor Ne Yapmalıyım?


Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır in-aktif hesap oldukları için instagram bir süre sonra bu hesapların farkına varıyor ve hesapları instagram bünyesinden kaldırıyor yada onaya düşürüyor buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır. SMMBİ alınan bot takipçilerin hiç birinde garanti vermemekte ve bu durumu sözleşmede açıkca belirtmiştir.


11- Siparişim Neden İptal Edildi?

  • Profiliniz gizli ise siparişiniz iptal edilir lütfen gizlilik kontrolü yapınız.
  • Bazı servislerde sizden link yerine sadece kullanıcı adı girmeniz istenir bu hususa dikkat ediniz.
  • Servislerin maksimum gönderim miktarlarını aldığınızda 2.kez sipariş verirseniz siparişiniz iptal edilir.
  • Siparişlerinizde bu durumlar yoksa ve 24 saat geçmiş ise lütfen destek bölümünden bizlere ulaşınız.

12- API Nedir?


Application Programming Interface olarak bilinen programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir ara yüzdür. Sitemizde bulunan API dokümanımız yardımı ile kendi internet sitenize bizim API’mizi bağlayıp satış yapabilirsiniz. Bunun için basit programlama bilgisi sahibi olmanız gerekir. Eğer bir SMM panel sahibiyseniz SMM sağlayıcınız ile iletişime geçerek bizim API’mizi bağlatabilirsiniz. API bağlantıları konusunda teknik destek sağlamamaktayız.