Kullanım Şartları

Lütfen smmbi.com üzerinden hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. smmbi.com'e kayıt olup, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

Aynı saniyede, aynı linke, aynı servise, birden fazla sipariş oluşturan kullanıcıların hesapları uyarmak sızın banlanılır. Ödeyeceğimiz zarardan kullanıcı sorumludur. Maddi ve manevi zararımızı karşılamaz ise hakkında T.C Cumhuriyeti Başsavcılığın'dan suç duyurusunda bulunuruz.

smmbi.com ve smmbi.com adı altında olan siteler ve uygulamalar üzerinde kayıt olan ve yapılan alışverişlerde kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen bu maddeleri kabul etmeyecekseniz ve okumayacaksanız smmbi.com ve smmbi.com adı altında olan siteler ve uygulamalara kayıt olmayınız ve hiçbir sözleşmeyi onaylamayınız.

smmbi.com kullanıcılarına siteye her girişte kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Belirtilen şartların size uymaması halinde lütfen bu sözleşmeyi kabul etmeyiniz ve bu internet sitesini kullanmayı bırakınız.

Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı üyelik formunu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen smmbi.com hizmetlerini kullanmayın.

1. Genel

Madde 1
Varsayılan minimum ödeme tutarı 5TL'dir.

Madde 2
ATM ile bakiye yatıranlar kesintiyi karşılamalıdır, hesabımıza geçen ücret kadar bakiyeleri olacaktır.

Madde 3
smmbi.com servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.

Madde 4
smmbi.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttiğimiz en yakın tahminlerdir.

Madde 5
1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu smmbi.com değildir.

Madde 6
Sosyal medya servislerini kullanan smmbi.com müşterilerinin hesaplarının kapanması, gönderilerinin silinmesi vb. gibi Sosyal medya şirketlerinin iradesi altında bulunan ve kural ihlali olarak görülüp hesaplarına işlem yapılması durumunda smmbi.com hiçbir sorumluluğu üstlenmez ve iade koşullarını saklı tutar. smmbi.com servisleri sadece serviste belirtilen miktarları tamamlamakla yükümlüdür. Yukarıda belirtildiği durumda hesapların işlem görmesi durumunda smmbi.com hiçbir sorumluluğu kabul etmez..

Madde 7
Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max 3k limitli bir servisten yararlanan hesap 4k çekim yapamaz.

Madde 8
smmbi.com Panel (https:// smmbi.com) üzerinde bulunan sosyal medya servisleri üzerindeki açıklamalar her 1000 adet siparişiniz için geçerlidir ve sipariş veren müşterilerin siparişin miktarına göre kat sayının artacağını bilmeleri gerekir.

Madde 9
smmbi.com herhangi bir durumda bakiyenizi iade yapıp hesabınızı kapatmaya yetkisi vardır.

Madde 10
smmbi.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 11
smmbi.com üzerinden verilen siparişlerde herhangi bir bağlantının kaldırılması, değiştirilmesi durumunda smmbi.com iade politikasını kullanmaz ve verilen siparişin iadesini gerçekleştirmez.

Madde 12
smmbi.com ve uygulamalarına kayıt olup sipariş vermiş olan müşteri, bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 13
Sosyal medya platformları sürekli yenilenmekte ve güncellenmektedir. Güncellemelerle birlikte smmbi.com servisleri de güncellenmesi gerekmektedir. Bu güncellemelerden dolayı oluşacak herhangi bir gecikmeyi smmbi.com ve gönderim sürelerinde oluşacak değişimleri, problemleri tüm smmbi.com müşterileri kabul etmelidir. İtirazı durumunda smmbi.com iade koşullarını kullanmama hakkını saklı tutar.

Madde 14
smmbi.com müşterileri E-postası onaylanmamış, Sms doğrulanması yapılmamış ve yeni açılmış hesaplara sipariş verilmemesi gerektiğini bilmelidirler.

Madde 15
smmbi.com üzerinde bulunan tüm siparişlerde smmbi.com hiçbir aktiflik ve düşüş garantisi vermez.
2. Hizmet

Madde 1
smmbi.com İnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.

Madde 2
smmbi.com yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

Madde 3
Tüm bot hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.

Madde 4
Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

İade politikası

Madde 1
Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, smmbi.com hizmetlerinde kullanılması gerekir.

Madde 2
Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

Madde 3
Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

Madde 4
smmbi.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

Madde 5
Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faaliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.

Madde 6
Panel kiralama hizmeti 1 aylıktır ve satın alınan panelin iadesi yapılamamaktadır.

Madde 7
smmbi.com üzerinde bulunan tüm siparişlerde smmbi.com hiçbir aktiflik ve düşüş garantisi vermez. smmbi.com ve uygulamaları altında çalıntı kredi kartı ya da farklı yöntemleri ile başkasının adına ödeme yapan kişilerin hesapları nedeni belirtilmeksizin kapatılacaktır.

Madde 8
Instagram/Twitter/Facebook vb. gibi sosyal medya platformlarının ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

Gizlilik politikası

● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.

● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.

Ödeme

● Havale/Eft (PayTR) herhangi bir komisyon ücreti yansıtılmamaktadır.

● Kredi/Banka Kartı (PayTR) %5 komisyon ücreti yansıtılmaktadır.

● Papara %3.4 komisyon ücreti yansıtılmaktadır.

● Sisteme kayıt sırasında gsm numaranızı kullanmanız toplu sms atarken sms almayı kabul etmiş sayılırsınız.

● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.