Kayıt Ol

YouTube, gün geçtikçe daha fazla videoyu içerisinde barındırarak, bir milyarı aşan kullanıcı sayısıyla oldukça büyük bir platform olmaktadır. Bundan dolayı da her bir kullanıcının popüler olması konusunda kullanmaya önem vereceği bir mecra olarak görülebilmektedir. YouTube videolarına dair üretim sonrasında izlenme sayılarının yüksek olmasına bağlı olarak hem daha fazla kazanç sağlamak hem de daha aktif bir popülerliği elde etmek gibi bir durum da ortaya çıkabilecektir. Her zaman kullanıcıların YouTube izlenme sayısı satın alişlemlerini gerçekleştirmeleriyle beraber en uygun standartlar altında hedeflerine erişmeleri bir hayli basit bir biçimde ortaya çıkacak düzeyde de gelişebilecektir.

YouTube İzlenme Sayısı Paketleri

Sosyal medya servisleri içerisinde video blog sitesi olan YouTube odaklı olarak da hizmetleri görebilmek son derecede kolay bir biçimde gelişebilecektir. YouTube izlenme sayısı satın algibi bir işlemi de bu platformlardan hayata geçirebilmek bir hayli kolay ve anlık olarak gelişebilecek bir konu olarak da tabir edilebilecektir. Bu konuda farklı paketler, herkesin var olan isteklerini karşılama noktasında da ne kadar cazip bir hizmet alındığının da temel göstergesi olabilecektir. Bu aşamada da kullanıcıların tamamen beklentilerini karşılayabilecek türde bir destek olmasından dolayı da genel olarak beklenen şartları içermesiyle de gündemde yer edinmeyi sürdürebilecek bir işleyişi barındırdığını gösterebilecektir.

YouTube İzlenme Sayısı Paket Fiyatları

Sosyal medya servisleri genelinde her bir hizmete erişmek son derecede uygun fiyatlar doğrultusunda da gelişebilecektir. YouTube odaklı olarak da bu durumlar ortaya çıkabilecek ve tamamen YouTube içerik üreticilerinin aradıkları kriterlere sahip olmasıyla en uygun düzeyde gelişebilecektir. YouTube izlenme sayısı satın alkonusundaki paketlerin fiyatları farklılık gösterse de her zaman bu konuda farklı seçimleri yapabilmek bir hayli basit bir biçimde gelişme gösterebilecektir. Bu tip talepler anlık olarak gelişebilecek olup, her zaman memnun edecek düzeyde bulunan işlemler olarak da adlandırılabilecektir. Son derecede işlevsel ve fonksiyonel olarak öne çıkan bir durum olmasından dolayı da fazlasıyla ön planda kalabilecek düzeyde de bulunacaktır. 

Daha fazla oku

YouTube Abone Sayısı Paketleri

YouTube Abone Sayısı Paketleri


Video blog sitelerine günümüzde fazlasıyla alaka gösterilmektedir. Herkesin akıllı telefonunda bulunan ve kişisel bilgisayarlarında da en çok girilen siteler arasında yer alan YouTube da genel olarak para kazanma ve popüler olma gibi niyetler doğrultusunda kullanılabilir. YouTube mecrasında kanal açarak ve düzenli olarak içerik üreterek, giderek abone sayısını arttırmak ve buna bağlı olarak da hedeflere ulaşmak mümkün olacaktır. Ancak bu süreç son derecede uzun sürebileceğinden ötürü alternatif yollar da kullanılabilir. YouTube abone sayısı satın algibi bir işlemi hayata geçirerek, bu evrede en uygun şartlara anlık olarak ulaşma durumu da ön planda kalabilecek biçimde olacaktır.

YouTube Abone Sayısı Paketleri

YouTube mecrasında daha da faal olabilmek ve giderek daha geniş kitlelere ulaşabilmek için abone sayılarının artması bir hayli önemli olan bir konu olarak değerlendirilebilecektir. YouTube abone sayısının popülerlikle doğru orantılı olduğu unutulmamalıdır. Bu sayede hem izlenme hem beğeni hem de yorum sayıları hususunda da ciddi bir artış durumu gündeme gelecektir. Ancak bu oluşum hali için zaman gerekebilecektir. Bu yüzden YouTube abone sayısı satın algibi bir işleme tabi olunarak, bu süreç sanıldığından daha da kısa bir süre içerisinde hayata geçirilebilecektir. Her bir kullanıcının bu yönde hareket ederek sonuç elde etmesi bir hayli basit bir biçimde gelişebilecektir.

YouTube Abone Sayısı Paket Fiyatları

Sosyal medya panellerinden alınacak olan hizmetlerin her biri son derecede uygun fiyatlı olmasından dolayı da ilgi görebilmektedir. YouTube mecrasına odaklanarak bu talepleri karşılamak da son derecede cazip bir şekilde ortaya çıkabilir. YouTube abone sayısı satın aldoğrultusunda var olan girişimlerin genel olarak olumlu sonuçları anlık olarak gelişmesi gibi bir durum da ortaya çıkabilecek biçimde oluşabilecektir. Her zaman YouTube kanal sahiplerinin bu yönde faaliyet göstermeleri halinde devamlı olarak avantajlı çıkan taraf olabilmeleri devamlı olarak görülebilecek bir konu biçiminde tabir edilebileceğinden ötürü genel olarak alaka gösterilecek konumda da bulunabilecektir. Bu sayede de YouTube içerik üreticilerinin genel itibarıyla memnun kalmaları sağlanacaktır

Daha fazla oku

TikTok Beğeni Paketleri

TikTok Beğeni Paketleri


Sosyal medya, hayatımızın önemli olan kavramlarından bir tanesi haline geldi. Bundan dolayı da gündelik hayatta fazlasıyla zaman ayırılan ve düzenli olan paylaşım yapılan alanlar olarak adından söz ettirmeyi sürdürmektedir. Bu tip durumlar tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi TikTok bünyesinde de gelişmektedir. TikTok içerisinde var olan paylaşımların geneli kısa videolar biçimindedir. Bu içeriklerin daha fazla beğenilerek popüler olma konusunda adımların atılması konusu herkesin amaçları arasında yer almaktadır. Bu konuda gerekli destekler de sosyal medya servisleri doğrultusunda şekillenebilmektedir. TikTok beğeni satın alhususunda da genel itibarıyla kullanıcıların tam da istedikleri şartlar gelişme gösterebilecek ve daha da popüler olmaları sağlanacaktır.

TikTok Beğeni Satın Al

Sosyal medya servislerinden yararlanmak genel itibarıyla en memnun edecek sonuçları yaratmak için önemli bir konu olarak değerlendirilebilecektir. TikTok platformuna dayalı olarak da bu yönde işleyişlerden faydalanmak bir hayli basit bir biçimde gündeme gelebilecektir. Her zaman TikTok beğeni satın alişlemlerinden faydalanarak, böylelikle var olan içeriklerin istatistiksel oranlarını daha da yükseltebilmek ve giderek daha da popüler bir hesap haline gelmek avantajlarının başında sayılacak olan bir konu olarak değerlendirilebilecektir. Bundan dolayı da sosyal medya kullanıcılarının daha geniş kitlelere erişmeleri bakımından da ne kadar etkin bir halde olduğu devamlı olarak ortaya çıkabilecek bir konu olacaktır.

TikTok Beğeni Paketleri Fiyatları

Sosyal medya servislerinde her zaman en uygun şartlar altında sonuç elde edebilmek mümkündür. Faydalı ve avantajlı olan her bir hizmetten devamlı olarak faydalanabilmek gibi bir durum ortaya çıkacaktır. TikTok mecrası için de en ekonomik ve en kullanışlı paketlerin her birine erişmek söz konusu olabilecek bir konumda bulunmaktadır. TikTok beğeni satın alhususunda da her zaman bu yönde bir durum görülebilmekte olup, tamamen kullanıcı odaklı bir mecra haline getirebilmek gibi bir durum da aktif bir biçimde ortaya çıkabilecektir. Böylelikle TikTok kullanıcılarının var olan kısa video içeriklerinin daha da cazip bir halde bulunması bakımından da önemli bir yer tutacak düzeyde kendini gösterecektir. 

Daha fazla oku

TikTok Canlı İzlenme Satın Al

TikTok Canlı İzlenme Satın Al


Sosyal medya mecralarında popüler olmak ve daha yüksek etkileşimleri hesaplarda barındırmak herkesin önemsediği konular arasında başı çekmektedir. Bunun için uzun uğraşlar içerisine girmeden de sonuç almak isteyenlerin sayıca fazla olduğu görülebilmektedir. TikTok mecrası genelinde de bu tip bir gelişme gündemde kalmaktadır. Özellikle canlı yayın yapan kullanıcıların daha geniş kitlelere ulaşma niyetleri doğrudan ortaya çıkan bir husus olarak tabir edilmektedir. Bu aşamada da sosyal medya servislerinden yararlanılarak, genel itibarıyla olumlu yönde destek alabilmek oldukça kolay bir biçimde gelişebilecektir. TikTok canlı izlenme satın alkapsamında da her zaman istenen popülerlik durumu devamlı olarak görülebilecek türde de ortaya çıkabilecek biçimde gelişecektir.

TikTok Canlı İzlenme Paketleri

Sosyal medya kullanımına bağlı olarak canlı yayın seçeneklerinden TikTok mecrasında yararlanan kullanıcıların, bu yayınlarına ne kadar yüksek oranda katılımın sağlandığını fazlasıyla önemsedikleri de bilinen bir konu olmaktadır. Bu hususta da sosyal medyada var olan paketler incelenerek, doğrudan canlı yayınlara etki edecek olan bu hizmetlerden yararlanmaları gibi bir durum da ortaya çıkacaktır. TikTok canlı izlenme satın alkapsamında da tam olarak istedikleri gibi bir neticeye anlık olarak ulaşmaları durumu aktif bir biçimde görülebilecektir. Her bir TikTok kullanıcısının bu hizmetleri satın alabilmeleri adına paketleri incelemelerinin son derecede faydalı bir girişim olduğu da devamlı olarak görülebilecek bir konu olacaktır.

TikTok Canlı İzlenme Paketlerinin Avantajları

TikTok içerisinde canlı yayın yapan kullanıcıların genel olarak katılımcı sayısını önemsedikleri de bilinen bir konudur. Bu hususta destek almaları da zaman zaman görülebilecek bir gelişme olarak tabir edilebilecektir. Kolay yoldan izlenme rakamlarını arttırarak daha da popüler olmaları mümkündür. Aynı zamanda da doğal kullanıcılar da yayınlara yöneleceğinden ötürü ciddi bir fayda sağlayacağı gözlerden kaçmayan bir durum olabilecektir. Bu tip sonuçlara en kolay biçimde erişme niyetinde olan kullanıcıların genel olarak TikTok canlı izlenme satın algibi bir girişim içerisinde oldukları da görülebilmektedir. Buna bağlı olarak da kısa süre içerisinde aradıkları sonuçlara kolay yoldan erişmeleri söz konusudur.

 

Daha fazla oku

Instagram Beğeni Satın Alma İşlemleri

Instagram Beğeni Satın Alma İşlemleri


Sosyal medya kapsamında genel olarak her bir mecrada kullanıcıların paylaşım yaptıkları ve giderek daha da fazla beğeni toplamayı tercih ettikleri görülebilmektedir. Instagram bünyesinde de aynı tip bir işleyiş kendini göstermektedir. Daha fazla popüler olmak, tanınmak ve para kazanmak gibi niyetler doğrultusunda her bir kullanıcının aktif bir faaliyet içerisinde varlık gösterdiği görülebilmektedir. Ancak tüm bu uğraş sürecini ciddi manada kısaltmak isteyenlere de farklı yöntemler sunulmaktadır. Sosyal medya servisleri tarafından Instagram beğeni satın alyönünde hizmet almak gibi bir konu devamlı olarak faydalanılabilecek türde bulunacağından dolayı oldukça işlevsel bir yer tutacaktır.

Instagram Beğeni Paketleri

Sosyal medya servisleri farklı farklı mecralara yönelik hizmet vermesiyle ön planda kalmaktadır. Instagram odaklı olarak da her bir paylaşımın daha da ön planda kalması ve hesapları olumlu yönde etkilemesi bakımından da destek olabilecektir. Bu hususta Instagram beğeni satın algibi bir konu doğrultusunda da en uygun şartları elde edebilmek mümkün hale gelebilecek biçimde şekillenecektir. Her zaman daha da popüler olma güdüsüyle hareket edecek olan kullanıcıların son derecede cazip şartları elde edebilmesi bakımından da ne kadar yeterli bir konumda bulunduğunu da her zaman kanıtlayabilecektir. Tamamen kullanıcıların standartlarına uygun bir biçimde varlık göstermelerini destekleyen bir halde kalmasında da önemli bir yer tutacaktır.

Instagram Beğeni Fiyatları

Instagram içerisindeki içeriklerin daha da fazla sayıda olması konusunda destek almak her zaman önerilmektedir. Bu tipte var olan paketler her ne kadar işlevsel ve faydalı olarak görülse de aynı zamanda da oldukça uygun fiyatlar doğrultusunda da alımı gerçekleşebilecek biçimde yer almaktadır. Instagram kapsamında diğer kullanıcıların önüne geçmek ve onlardan daha da fazla tanınmak adına son derecede uygun bir girişim olarak da ifade edilebilecek biçimde yer almaktadır. Bu sayede de tüm Instagram kullanıcılarının umduklarını bulmalarını destekleyebilecek bir halde olmasından dolayı da son derecede işlevsel bir yapıda bulunduğunu da sürekli bir biçimde gösterebilecek yapıda yer alacaktır. 

Daha fazla oku

Instagram Takipçi Satın Almanın Faydaları


Sosyal medya kullanımı genel olarak herkesin hayatının önemli bir parçası haline geldi. Herkesin gündelik yaşantısında kullandığı ve paylaşım yapma gereğinde olduğu mecralar olarak tanımlanmasından ötürü ciddi bir potansiyele sahip olduğu da her zaman görülebilmektedir. Instagram bünyesinde de aynı şekilde bir işleyişi görebilmek söz konusudur. Buna bağlı olarak da kullanıcıların her zaman aradıkları popülerliği yakalamaları için daha fazla kullanıcıya erişmiş olmaları son derecede önemlidir. Bunun için doğal yolları takip etseler de bazı zamanlarda Instagram takipçi satın algibi bir işlemi de hayata geçirebilirler.

Instagram Takipçi Satın Al

Sosyal medya hizmetlerinden yararlanma konusunda her bir kullanıcı genel itibarıyla taleplerde bulunabilecektir. Instagram takipçi satın alkonusunda da genel bir istek her zaman ideal bir çerçevede yer almaktadır. Bu hususta pek çok farklı paket ortaya çıkmakla beraber her bir kullanıcının aradıkları sonuçlara daha da kolay bir biçimde ulaşmalarını da destekleyebilecek biçimde bulunacaktır. Takipçi satın alma işlemleri konusunda da genel olarak kullanıcıların tam olarak istedikleri gibi bir gelişim içerisine girmeleri daha da basit bir biçimde gündeme gelebilecektir. Her zaman memnun edecek düzeyde bir sonuç yaratmasından dolayı da hedeflere erişilmesini daha da makul bir biçimde sağlayabilecek olmasından dolayı son derecede ideal bir seçenek olarak da gözlemlenebilecek bir işlem olacaktır.

Instagram Takipçi Paketleri

Sosual medyaya odaklı olarak destek verecek olan tüm servislerin bünyesinde var olan seçenekler son derecede etkin bir biçimde değerlendirilebilecektir. Bu konuda da Instagram takipçi satın aldahilinde de farklı fiyatlarda ve farklı sayılarda işlem yapabilmek gibi bir durum da devamlı olarak görülebilecek türde de bulunacaktır. Buna bağlı olarak da oldukça cazip bir sonucu anlık olarak ortaya koyma konusunda da oldukça işlevsel bir yer tutacaktır. Ancak bu doğrultuda her bir Instagram kullanıcısının bekledikleri gibi bir sonuca devamlı olarak erişebilmeleri hususunda da oldukça uygun bir halde olabileceğini de temel olarak gösterebilecek konumda yer alacaktır. Her zaman bu şekilde hizmet alma durumu sosyal medya panellerinden gelişebilecek yönde olacaktır. 

Daha fazla oku

Instagram Takipçi Siparişi Nasıl Verilir?

Instagram Takipçi Siparişi Nasıl Verilir?


Sosyal medya mecralarında her zaman daha yukarıların hedeflendiği ve buna bağlı olarak da etkin bir çalışma içerisine girildiği görülebilmekte olan bir durumdur. Instagram için de geçerli olan bu konu hakkında daha yüksek seviyede takipçi sayısına rahat bir biçimde erişebilmek gibi bir konu da ortaya çıkabilecektir. Instagram takipçi siparişi de alternatif olarak bu yolda ilerleyebilecek ve gereken şartları da karşılamak isteyenler için en makul pozisyonda sayılacaktır. Bunun için sosyal medya panellerinden faydalanabilmek ve her zaman bu şekilde sonuç alabilmek kolay yoldan gelişebilecektir. Herkesin daha da popüler olmak istemesi için bu takipçi siparişlerine yönelik hareket etmeleri mümkün olabilecektir.

Instagram Takipçi Siparişi Paketleri

Takipçi satın almak için genel olarak sosyal medya mecralarına dair satış yapan panellere yönelmekte fayda vardır. Instagram için de bu şekilde fayda sağlamak son derecede kolay bir biçimde gelişme gösterebilecektir. Bu hususta kullanıcıların tamamen istedikleri gibi bir sonucu elde etmeleri konusunda da beklediklerine ulaşacaklardır. Instagram takipçi siparişi noktasında genel olarak beklediklerini elde etmek isteyenlerin çok sayıda seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneklerin her birine uygun olarak hareket etmeleri gibi bir konu mümkündür. daha avantajlı olmaları ve daha uygun bir gelişim içerisinde bulunabilmeleri adına da bu paketlere dair sipariş verebilmeleri bir hayli makul bir seviyede de gündeme gelebilecek biçimde yer alacaktır.

Instagram Takipçi Paketleri Ödemeleri

Sosyal medya paketlerine dair ödemelerin de güvenilir bir biçimde gündeme gelmesi söz konusudur. Instagram takipçi paketleri doğrultusunda da tüm kullanıcıların kolay yoldan gerekli sonuçlara ulaşabilmeleri gibi bir konu açığa çıkabilecektir. Her zaman kullanıcılara dayalı olarak bu ödemelerin SSL sertifikalı imkanlar doğrultusunda sonuç elde edebilmek de muhtemel bir konu olarak gündeme gelebilecektir. Sürekli olarak bu şekilde bir işleyişi hayata geçirmek isteyenlerin en makul sonuçları elde edebilmeleri gibi bir konu da ortaya çıkacaktır. İsteyen herkesin bekledikleri sonuçları elde edebilmeleri konusunda da ne kadar uygun bir halde oldukları da görülebilecektir. Bu sayede de tüm kullanıcıların son derecede uygun bir hale gelebilmeleri söz konusu olacaktır. 

Daha fazla oku

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır?


Sosyal medya kullanımı her geçen gün artış göstermekte ve insanların bu konuya yoğun bir biçimde yöneldikleri görülebilmektedir. Tüm sosyal ağlara dayalı olarak bu şekilde geniş kitlelerin varlık gösterdiği de görülebilen konular arasında yer almaktadır. Instagram içerisinde de aynı şekilde bir işleyiş ortaya çıkmakta olup, bu evrede de daha da popüler olmak gibi bir durum da ortaya çıkabilecektir. Instagram takipçi satın al hususunda da daha kolay bir biçimde isteklerini karşılama gibi bir konu da kendini gösterebilecektir. Her bir kullanıcının bu konu doğrultuda son derecede uygun şartlara sahip olması hali de açığa çıkabilecek biçimde sayılabilecektir.

Instagram Takipçi Paketleri

Sosyal medya servisleri doğrultusunda her zaman en uygun standartlara sahip olması bakımından kullanıcıların aradıklarını elde etmeleri mümkün olacaktır. Sosyal medyadan para kazanmak ve giderek daha da popüler bir tutum içerisine girmek için Instagram takipçi satın al kapsamında da herkesin aradıklarını temin etmeleri gibi bir konu açığa çıkabilecektir. Kullanıcıların sürekli olarak isteklerini karşılayabilmeleri noktasında da takipçi paketleri önem arz eden bir halde kalmaya da devam edebilecektir. Bu evrede de her bir kullanıcının paketleri inceledikten sonraki süre zarfında en uygun olanları ele almaları gibi bir durum da ortaya çıkabilecektir. Bu hususta da genel olarak beklenenleri karşılayabilecek şekilde de yer alarak, bu anlamda kullanıcıların tam da istedikleri gibi bir sonucu elde edebilmek gibi bir konu da ortaya çıkacaktır.

Instagram Takipçi Siparişi Nasıl Verilir?

Takipçi siparişi genel itibarıyla her bir sosyal medya kullanıcısının ele alabildiği konular arasında yer almaktadır. Instagram takipçi satın al gibi bir işlem nezdinde en doğru sosyal medya paneline yönelmek bir hayli önem teşkil eden bir konu olacaktır. Sipariş verebilmek için öncelikli olarak kaliteli ve güvenilir bir servise yönelmek gerekecektir. Burada var olan Instagram takipçi paketlerini inceledikten sonraki süre zarfında da en uygun olanların ödemesi yapılarak, mutlak suretle bu takipçi rakamlarına ulaşmak gibi bir konu da ortaya çıkabilecektir. 

Daha fazla oku

YouTube Gerçek Abone Satın Al

YouTube Gerçek Abone Satın Al


Sosyal medya kadar video blog platformları da günümüzde son derecede etkili bir biçimde kullanılmaktadır. YouTube adı altında var olan bu mecrada milyar limiti aşılmıştır. Bundan dolayı her gün binlerce içerik yüklenmekte ve milyarlarca saat boyunca izlenme gibi bir durum da ortaya çıkabilmektedir. Bu denli geniş bir potansiyele sahip olmasından dolayı da YouTube içerisinde popüler olmak ve para kazanmak gibi niyetleri doğrultusunda hareket edenlerin fazlasıyla yer aldığı da görülebilmektedir. Daha fazla kullanıcıya erişmek için abone sayıları da son derecede önemli bir konumda olduğu bilinmektedir. YouTube gerçek abone satın al işlemleri de bu rakamları arttırmak için oldukça önemli olan bir konu olarak ele alınmaktadır.

YouTube Gerçek Abone Paketleri

YouTube odaklı olarak abone kavramı her bir kanalın önemsediği konular arasında başı çekmektedir. Abone sayısının yüksek olduğu kanalların iççeriklerinin daha da ön planda yer aldığı görülebilmektedir. Aynı zamanda da her bir video içeriğinin beğeni, izlenme ve yorum sayısında da ciddi bir artışın gündeme gelebileceği de görülebilecektir. Bu sayede de her bir kanal sahibinin YouTube gerçek abone satın al gibi bir işleme tabi olduğu söylenebilecektir. Bu konuda var olan paketlerin her birine dayalı incelemeler yapılarak, kanallara en uygun olanların seçimi durumu da mümkün hale gelebilecek biçimde şekillenecektir.

YouTube Gerçek Abone Siparişi

Sosyal medya panelleri içerisinden her zaman sipariş verilebilmektedir. Farklı sosyal ağlara dayalı olmakla kalmayarak, aynı zamanda da bu işlemlerin YouTube odaklı bir biçimde de gelişmesi söz konusudur. YouTube gerçek abone satın al doğrultusunda sipariş vermek de bir hayli kolay bir biçimde ortaya çıkabilecektir. Her bir kullanıcının bu yönde doğru seçimler yapmaları bir hayli önemli olan bir konu olarak değerlendirilmelidir. Aksi takdirde YouTube kanallarının yarardan çok zarar alması kesin olarak ortaya çıkacaktır. Her bir kullanıcının bu yönde sipariş vermesiyle beraber etkili bir kullanımı hayata geçirmesi de oldukça kolay bir biçimde gelişebilecek yönde de olacaktır. 

Daha fazla oku

YouTube İzlenme Sayısı Temin Etme

YouTube İzlenme Sayısı Temin Etme


Video blog sitelerine gösterilen ilgi en az sosyal medya platformlarına gösterilenle benzerlik gösterebilecek düzeyde bulunmaktadır. Video blog sitelerinin öncüsü ve en fazla dikkat çekeni olan YouTube mecrasında da bu durumun bu şekilde geliştiği görülebilmektedir. Bu aşamada da videolara dayalı olarak içerik üretme konusu da her zaman baz alınan durumlar arasında yer almaktadır. Söz konusu video içeriklerinin daha fazla kişi tarafından izlenmesi de kullanıcılar tarafından baz alınan konular arasında değerlendirilmektedir. Aynı zamanda da YouTube izlenme sayısıdaha fazla popüler olmak için son derecede uygun bir yapıda bulunmakta ve oldukça makul olarak da tabir edilebilecek konumda olmaktadır.

YouTube İzlenme Sayısı Satın Al

YouTube içerisinde doğal yollardan izlenme sayısı temin edebilmek son derecede uzun sürebilecektir. Kendine has kitle yaratmak ve izlenme rakamlarını bu sayede yükseltmek isteyenlerin sabırlı ve aynı çizgide hareket etmeleri son derecede önemli olan bir konudur. Ancak YouTube izlenme sayısıhususunda sabırsız davranacak olanların da belirli bir seçeneği bulunmaktadır. Bu doğrultuda da sosyal medya panellerinden destek alarak, herhangi bir video içeriğine dayalı bir biçimde sonuç elde edebilmeleri gibi bir konu da kendini gösterebilecektir. İzlenme sayıları her bir içeriğe bağlı olarak bu türde yüksek tutulabilecek ve YouTube kanal sahiplerinin daha da avantajlı bir neticeyi elde edebilmeleri gibi bir konu gündeme gelebilecektir.

İzlenme Sayısı Temin Etme


Video blog sitelerine gösterilen alaka en az sosyal medya platformlarına gösterilenle benzerlik gösterebilecek düzeyde bulunmaktadır. Video blog sitelerinin öncüsü ve en fazla dikkat çekeni olan YouTube mecrasında da bu durumun bu şekilde geliştiği görülebilmektedir. Bu aşamada da videolara dayalı olarak içerik üretme konusu da her zaman baz alınan durumlar arasında yer almaktadır. Söz konusu video içeriklerinin daha fazla kişi tarafından izlenmesi de kullanıcılar tarafından baz alınan konular arasında değerlendirilmektedir. Aynı zamanda da YouTube izlenme sayısıdaha fazla popüler olmak için son derecede uygun bir yapıda bulunmakta ve oldukça makul olarak da tabir edilebilecek konumda olmaktadır.

YouTube İzlenme Sayısı Satın Al

YouTube içerisinde doğal yollardan izlenme sayısı temin edebilmek son derecede uzun sürebilecektir. Kendine has kitle yaratmak ve izlenme rakamlarını bu sayede yükseltmek isteyenlerin sabırlı ve aynı çizgide hareket etmeleri son derecede önemli olan bir konudur. Ancak YouTube izlenme sayısıhususunda sabırsız davranacak olanların da belirli bir seçeneği bulunmaktadır. Bu doğrultuda da sosyal medya panellerinden destek alarak, herhangi bir video içeriğine dayalı bir biçimde sonuç elde edebilmeleri gibi bir konu da kendini gösterebilecektir. İzlenme sayıları her bir içeriğe bağlı olarak bu türde yüksek tutulabilecek ve YouTube kanal sahiplerinin daha da avantajlı bir neticeyi elde edebilmeleri gibi bir konu gündeme gelebilecektir.

YouTube İzlenme Sayısı Siparişi

YouTube için sipariş vermek ve var olan kanallarını daha da yukarıya çekmek isteyenlerin sosyal medya panelleriyle doğrudan alışveriş içerisine girmeleri gerekmektedir. YouTube izlenme sayısınoktasında da sipariş verebilmek için ilk aşamada güvenilir ve kaliteli bir biçimde destek sağlayan servislere yönelmenin ne denli önemli olduğu da bilinmelidir. Gerekli mercilerin bulunmasıyla beraber sonrasında var olan paketler arasından herhangi birine dair alım yapılabilecektir. Siparişin tamamlanması hususunda ödemenin gerçekleştirilmesi gerekecektir. Ödeme işlemlerinin tamamlanması sonrasında da en fazla 2 saat içerisinde bu tip bir sonuca ulaşmaya dayalı olarak da gerekli sonuçları elde edebilecek türde de yer alabilecektir. 


Instagram Takipçi Nasıl Arttırılır?

Instagram Takipçi Nasıl Arttırılır?

Instagram Takipçi Arttırma 2023

Instagram Takipçi Kasma - En İyi Yöntemler (2023)

Instagram, internet sitelerine daha çok ziyaretçi çektiği, yüksek etkileşimler ile etkili Instagram Takipçi Arttırma 2023 taktikleri uyguladığı ve ilgili kitleye kolayca ulaşabildiği için birçok markanın sosyal varlığının olmazsa olmazı haline geldi.

Instagram sayfanız istediğiniz gibi değilse, takipçinizi arttırmakta zorluk çekiyorsanız, Instagram’da gerçek, organik Instagram takipçiler elde etmek için nasıl bir yol geliştireceğinizi öğrenmenin zamanı geçiyor olabilir. Çünkü takipçi sayınız artarsa, takipçilerle etkileşim kurmak ve onlara benzersiz deneyimler sunmak için daha fazla şansınız olur.

Instagram organik takipçi servisleri özenle seçilmiştir. Bazen markalar daha fazla Instagram takipçi attırma için çabalarken kolay yolu seçer. Daha fazla beğeni ve takipçi satın almak için bazı sitelere başvururlar. Ancak Instagram algoritması 2023 düzenli olarak bu düşük kaliteli hesapları ve etkileşimleri ayıklayacak şekilde güncellendiğinden bu kolay yol çok da mantıklı değildir. Bunun içindir ki, eğer kaliteli takipçi, beğeni ve izlenme almayı düşünürseniz, düşük kaliteli Instagram panellerinden ziyade SmmBi Panel gibi sektör liderini tercih etmeniz her daim faydanıza olacaktır.

Aldığınız hizmet kadar kalitesi de önemlidir. Takipçi sayısını arttırdıktan sonra düşme riskine karşı telafi garantili olan hizmetlerde verilen sözlerin yerine getirilmesi gerekir. Başka panellerde yaşadığınız sorunları unutun, sektördeki 10 yıllık tecrübesiyle SmmBi hizmetlerini deneyin, farkı sizde hissedin. Smmbi platformu size bu hizmetleri sunmaktan kıvanç duyacaktır. 

Kısaca özetlemek gerekirse, Instagram’daki takipçi sayınız, ürünlerinizi satın alan, internet sitenizi ziyaret eden ve markanızı arkadaşlarıyla ve takipçileriyle paylaşan bir hayran kitlesinden oluşmuyorsa hiçbir anlam ifade etmez. Daha fazla Instagram takipçi arttırma ile ilgili bu ipuçlarıyla bilinirliğinizi doğru şekilde oluşturmaya başlayın. Kaliteli ve güncel hizmetleri, sorunsuz ve hızlı bir şekilde almak için Smm Panel Hizmetleri ana sağlayıcısı olan SmmBi Smm Panel'i kullanmaya başlayın.

Instagram Algoritması 2023 - Algoritma Nasıl İşler ?

Instagram Algoritması 2023 - Algoritma Nasıl İşler ?

Her geçen gün değişiklikler ve güncellemeleriyle hepimizin karşısına süprizlerle çıkan Instagram algoritması 2023'ün geçirdiğimiz Instagram algoritması 2022 yılından farkı ne olacak? Instagram algoritması 2023 yılında bizlere ne gibi gereksinimler sunacak? Neyi, nasıl yapmanız gerekli veya yapmamamız gerekli. Bu makalemizde bunlardan bahsedeceğiz.

  1. Instagram Algoritması 2023 Nedir?
  2. Anahtar Kelime Kullanımı - Anahtar Kelime Nedir?
  3. Instagram Hesabı Aktif Kullanılmalı - Instagram Hesap Aktifliği Nedir?
  4. Instagram Algoritmasının Etkileşiminizi Arttırması İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?
  5. Bot Takipçi Satın Almayın!
  6. Çekiliş Düzenlerken Hedef Kitle ve Ürün Seçimine Özen Gösterin
  7. Düzenli İçerik Üreterek, Kaliteli, İlgi Çekici ve Mükemmel Dizayn Edilmiş Bir Tarz Oluşturun
  8. Reels Videolarını Aktif Olarak Paylaşın
  9. Gönderilerinizde Popüler Müzikler Kullanın
  10. Düzenli Olarak Anketler Düzenleyin
  11. Hashtag Kullanım Sayısını Abartmayın ve Alakalı Hashtagler Kullanmaya Özen Gösterin
  12. Takipçilerinizle Bağ Kurun
  13. İçerik Açıklamalarınızda ve Mesajlarda Emojiler Kullanın
  14. Bağlantı Çıkartmasını Kesinlikle Kullanın
  15. Instagram Keşfet Algoritması
  16. Instagram Keşfete Düşme Nasıl Olur?
  17. Instagramda İçeriklerimizin Keşfete Düşmesi İçin Neler Yapmalıyız?

Instagram Algoritması Nedir? 


Öncelikle instagram algoritması nedir gelin buna göz atalım. Instagram algoritması 2023 kullanıcıların gönderilerine, oluşturulan içeriklere, etkileşimlerine, geçirilen süre ve ilgi odaklarına yönelik oluşturulan tüm içerikleri süzer ve bu içerikleri alakalı olabilecek veya ilgilenen tüm kullanıcılarına algoritmasına uygun şekilde gösterir, bu olay algoritmanın ana temelidir diyebiliriz.

Instagram, algoritmasına uymayan kullanıcılarının bildiğiniz üzere erişimlerini, görünürlüğünü ve birçok farklı etkileşim olaylarını kısıtlayarak cezalandırıyor hatta keşfet pastasından dilim vermiyor. Bu kısıtlamalar hafife alınmalıdır ve örnek olarak şunu söyleyebiliriz; erişim kısıtlaması yiyen bir Instagram hesabının paylaştığı hikaye kendi takipçilerine bile gösterilmeyebilir. Tabi ki de bu doğru bir uygulamadır. Kullanıcılar kurallara uymalı ve uygun bir şekilde uygulamayı kullanmalıdır. Instagram, algoritmasına uyan, bot takipçi yada beğeni almayan kullanıcıları zaten öne çıkartmaktadır.

Nasıl mı ? En basit örneğini mevcut ana sayfa akışınızdan verebiliriz. Şuanda hiç tanımadığınız, takip etmediğiniz kullanıcıların içeriklerini ana sayfanızda görüyorsunuz değil mi? Peki, hiç düşündünüz mü bu içeriklerin veya kullanıcıların sizlere neden gösterildiğini? Bu bizim deyişimizle bir nevi sınıflandırma sistemidir. Instagram algoritmasını bozabilecek, onu kızdıracak tarzda girişimlerde bulunmayan kullanıcıyı tabi ki de olabildiğince görünür hale getirecek. Hem de reklam verme zorunluluğu olmadan. Kulağa çok hoş geldiğini biliyoruz ve bu güzel bilgiyi öğrenmek ve uygulamak için henüz geç değil.

Günümüzde ürün, hizmet, bilgilendirme, duyuru veyahut birçok farklı konuda içerik paylaşımı yapan kullanıcılar, Instagram tarafında reklam/tanıtım/sponsorlu veriyor. Ve reklam veren kullanıcıların sayısı Türkiye’de gerçekten azımsanamayacak derecede çoktur. Fakat bununla beraber algoritmaya uygun davranışlar sergilerseniz, hem reklamlarda bir problem yaşamıyorsunuz, hem de reklam girmediğiniz içerikler kullanıcıların karşısına her şekilde çıkıyor. Peki bu nasıl oluyor? Dikkat ettiyseniz ana sayfanızda çıkan Instagram hesapları, genel olarak sizin ilgi odağınıza yönelik, algoritma tarafından otomatik olarak önünüze çıkartılıyor. Örneğin arabalar ile ilgileniyor, arabalarla ilgili içeriklere yoğunluk veriyorsanız, takip etmediğiniz kullanıcıları ve gönderilerini (araba içerikli) Instagram algoritmasından dolayı ana sayfa yada keşfet akışınızda görebiliyorsunuz.

Instagram Algoritması 2023 içeriğini sizler için daha açıklayıcı bir şekilde ele alalım;

Anahtar Kelime Kullanımı - Anahtar Kelime Nedir?

Anahtar kelimeniz sayfanızın içeriğiyle ve yaptığınız işle alakalı olmalı ve temelinizi oluşturan kapsamlı bir kelime olmalıdır. Örneğin; masa satışı yapıyorsanız mobilya, ev ve dekorasyon tarzında bir kelime seçmelisiniz. Peki bu anahtar kelimeleri nerede kullanmalıyız? Anahtar kelimeyi sayfa adı, isim-soy isim, biyografi, gönderi açıklamaları ve #hashtag (etiket) alanlarında kullanmalısınız. Instagram algoritması sizi ve içeriklerinizi hangi kategoride barındıracağını daha kolay ayrıştıracak ve bu işini kolaylaştırdığı için sevecektir. Bu sayede otomatik olarak arama butonlarında ve hashtag & konum keşfetinde daha üst sıralarda çıkacaksınız. Bende isterim dediğinizi duyar gibiyiz :)

Instagram Hesabı Aktif Kullanılmalı - Instagram Hesap Aktifliği Nedir?

Instagram her sayfanın sayısal verilerini süzerken sayfanın giriş çıkış süreleri, uygulama içerisinde gezinme süreleri gibi birçok sayısal verileri analiz eder. Hesabınızı ne kadar aktif kullanıyorsanız ve paylaşımlarınızı ne kadar sıklıkta yapıyorsanız o kadar aktif sayılırsınız ve sizin otoriteniz buna göre Instagram Algoritması 2023 tarafından uyarlanır. Yani aslına bakacak olursak Instagram uygulaması yapay zeka teknolojisiyle tüm konuları ele almış ve kullanıcılarına tam donanımlı bir hizmet sunmuştur. Yani sayfanızın ne kadar yükseleceği, keşfete düşeceği sayfanıza göstermiş olduğunuz özen, ilgi ve alaka ile tamamen doğru bağlantılıdır. İşletme yada bireysel hesaplar için ayrım gözetmeksizin bu algoritma işleyecektir.

Tam olarak Instagram Algoritması bu şekilde işlemektedir. Dolayısıyla hesaplarınızı sorunsuz ve profesyonel bir şekilde smmbi.com ile büyütmek Instagram Algoritması 2023 için oldukça önemlidir.

Desteği işin uzmanından almak her zaman markanıza değer katacaktır.

Instagram Algoritmasının Etkileşiminizi Arttırması İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Instagramın bir tren vagonu olduğunu düşünelim, bu tren vagonunun rayından çıkmaması için oldukça sağlam bir alt yapı temeli oluşturmamız, hesabımızın etkileşimlerini düşürecek her türlü etkenden uzak durmamız gerekir.

Bot Takipçi Satın Almayın!

Instagram algoritması 2022 yılında da olduğu gibi 2023 yılında da etkileşimlerizi tetikleyen ana unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Hesabınıza bot basma olayı size hiçbir şey kazandırmaz. Sayfanıza bol takipçili bir görünüm sağlamak belki kulağa hoş gelebilir fakat bu sayfa etkileşim durumunuzu olumsuz yönde etkileyecektir. Sayfanızı da içten içe bitirecek bir problem haline gelebilmektedir.

Bot takipçi ve bot beğeni almanın zararları nelerdir inceleyelim;

 • Takipçiler aktif olmadığından dolayı gönderi etkileşimleriniz düşük olur.
 • Gönderileriniz kullanıcıların önüne çok daha az çıkmaya başlar. Instagram sayfanıza bot takipçi basmak, görünürlüğü azaltan ve sayfa etkileşimlerini düşüren oldukça negatif faktörler içerisinde yer alır.
 • Hikaye görüntülemelerinizden postlara ve reels videolarınıza kadar uzanan bu yolculuk, sizleri "Instagram etkileşimim düştü, ne yapmalıyım" sorusuyla karşı karşıya bırakır.
 • Etkileşiminiz  düştüğü için, dolayısıyla dönüşümleriniz de düşecek ve sayfa otoritesi olumsuz yönde etkilenecektir. Satış potansiyeliniz de bununla birlikte düşecektir.
 • Verimli tanıtım/sponsorlu reklamları vermeniz zorlaşır. Sayfanızla etkileşime giren kullanıcılara reklam verebilmek, dönüşleri artıran (retargeting, remarketing) en önemli reklam stratejileri arasında yer alır. Gönderilerinizi beğenen, izleyen, kaydeden, kısaca etkileşime giren kullanıcılara verilen reklamlar boşa gider. Etkileşime giren hesaplar bot kullanıcılar olacağı için, reklam çıktığınız kitle botlar ve boş hesaplardan oluşacaktır. Bu kısım Reklam Dönüşüm Oranı için çok önemlidir.

Çekiliş Düzenlerken Hedef Kitle ve Ürün Seçimine Özen Gösterin

Çekiliş yapmak zararlı mı? Eğer yanlış şekilde düzenlenirse tabi ki zararlı. Örneğin çocuk veya bebek elbiseleri satan bir mağazanız var ve bunları sosyal medya platformlarında sergiliyorsunuz. Takipçileriniz orjinal ise, haliyle çocuk sahibi olan anne ve babalardan oluşan bir kitleye sahip olursunuz. Ürünlerinizle ilgilenebilecek bir kitleye, yani verilen hizmet ve ürün içeriğine yönelik hedef kitle arttırmak, Instagram algoritması 2023 - Algoritma Nasıl İşler ? için oldukça önemli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz/ürün satışını yaptığınız kitleye yönelik çekiliş, hediye seçimleri olmasına özen gösterin. Çocuk veya bebek elbiseleri satan bir mağaza olup, çekiliş ile hediye kitap vermek çok abes olmaz mıydı? Abes olmasının yanında bu durumun Instagram algoritmasına etkisi de oldukça önemlidir. Kullanışlı çocuk eşyaları yada ailenin birlikte kullanabileceği bir eşyayı hediye olarak sunabilirsiniz.

Bahsettiğimiz gibi çocuk ve bebek ürünleri satan bir sayfanız var ve çekiliş kitap hediye ediyorsunuz. Peki, hiç düşündünüz mü bunun size katkısı ne olur? Hediye kitap sahibi olmak isteyen kullanıcılar bu çekilişe katılır, sayfanızla etkileşim kurar.

"Aa iyi işte daha ne olsun, etkileşimim artıyor?" Maalesef bu oldukça yanlış bir durumdur.

Her kitleden kullanıcı çekilişinize katılacağı için, çekiliş sonunda bu durum size hiçbir şey kazandırmayacaktır. Çünkü sizin aktif, potansiyel bir hedef kitleye sahip olmanız, ürünlerinizle ilgilenen instagram kullanıcılarına yönelmeniz gerekmektedir. Kısacası, çocuk ve bebek ürünü satıyorsanız, bu tarz ürünler hediye edin. Dolayısıyla buradan gelecek olan etkileşimler, bu ürünlere ihtiyacı olan kullanıcılardan gelecek ve potansiyel kitlenizi genişletecektir ve sayfanızın satış potansiyelini doğrudan etkileyecektir.

Düzenli İçerik Üreterek, Kaliteli, İlgi Çekici ve Mükemmel Dizayn Edilmiş Bir Tarz Oluşturun

Konsept tasarım dendiğinde aklınıza ne geliyor? Kaliteli içerik üreticilerinin sayfalarına girdiğinizde genel olarak güzel bir konsept oluşturulmuş, renk uyumlu ve arka planı uyarlanmış içerikler sergilendiğini görebilirsiniz.

Peki, Instagram Algoritması İçin Konsept Tasarımın Önemi Nedir?

Peki, konsept tasarım nasıl oluşturulur? Kullanıcı deneyimine dikkat etmek bir web site yöneticisi için ne kadar önemliyse, bir Instagram içerik üreticisi için de o kadar önemli olmalıdır. Instagram algoritması kullanıcıların sayfada gezinme süresine oldukça önem gösteririr, videonun izlenme süreleri de önemlidir.

Paylaşımlarınızı bu yönde şekillendirip, kullanıcı deneyimine uygun, göz yormayan ve renk uyumlarının oluşturulduğu bir sayfa düşünelim. Haliyle kullanıcılar içeriklerinize dikkat verecek ve sayfanızda geçirilen süre zarfı git gide uzayacaktır. Bu da sizin sayfanızın etkileşimini doğrudan olumlu yönde etkileyecektir.

Reels Videolarını Aktif Olarak Paylaşın

Instagram ’da reels videolar, normal gönderilerinize nazaran reklamsız ve hızlı bir şekilde birçok farklı kullanıcıya ulaşabilmektedir. Özellikle hiç beklenmedik durumlarda oldukça fazla etkileşimler getirebilen reels videoları, sayfa gelişimi için oldukça önemlidir.

Instagram Reels izlenmelerinizi artırmak için neler yapmalısınız?

Kimi zaman yeni açılmış sayfaların çok saçma içeriklerinin bile milyonlarca izlenmelere ulaşabildiğini görüyoruz. Ancak bot hesaplarla yapılan izlenme artışı sayfanızın etkileşimini arttırmaktan ziyade daha da düşürecektir. Kaliteli ve gerçek hesaplarla yapılan artışlar videonuzun başka kişiler tarafından da izlenmesini sağlayabilir, keşfete düşmenizi sağlayabilir ve etkileşiminizi arttırabilir. Yapılan çalışmalar ve incelemelere göre, SmmBi SmmPanel Sayfa Etkileşimini Arttırma konusunda oldukça etkili hizmetler ve yöntemler barındırmaktadır.

Gönderilerinizde Popüler Müzikler Kullanın

Popüler müzikler, kullanıcıların dikkatini hızla çeken ve izlenme sayısı ve sürelerini artıran en önemli etkenlerden birisidir. Reels videolarda etkileşimi artırmak için popüler ve kulağa hoş gelen müzikler kullanmaya özen gösterin. Kullanıcılar sadece müziği için bile videonuzu izleyebilir ve sizde bu sayede etkileşiminizi arttırmış olursunuz. Bu ayrıntıya birnevî Instagram Algoritma 2023 Hilesi diyebilirsiniz :)

Yenilikçi Olun, Trend İçeriklerden Geri Kalmayın, Sizler de Trend İçerikler Üretin!

Günümüzde her gün kendini ve içeriğini yenileyen kitleler vardır. Bu içerikler birçok farklı kullanıcı tarafından hızla yayılmakta ve paylaşılmaktadır. Bu durum Tiktok’da gündem olan keşfet içerikleri gibi Instagram’da da aynı Instagram keşfet içerikleri gibi kendini göstermektedir. Çok profesyonel olmasa bile trendleri takip edip onlardan daha farklı yeni içerikler üretebilir, izlenmelerinizin oldukça yüksek olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Unutmayın ne kadar yenilikçi olursanız o kadar beğenilme oranınız artacaktır.

Türkiye’de en basit "Zabaha Kadar Burdayız" 'dan trend örneği verebiliriz.

Milyonlarca kullanıcı tarafından çekilen bu içerik, çığ gibi büyüdü ve tartışmasız oldukça fazla izlenmeler ve etkileşimler elde edildi. Çünkü popüler olan Bu sadece küçük bir örnekti.

Eğer bir işletme sayfasıysanız zaten bu tarz içerikler üretmenizi bekleyemeyiz. Fakat trendden kastımızın sadece bu olmadığını bilmenizi isteriz. Örneğin çeşitli giyim modellerinin popüler bir şarkı ile geçişli şekilde paylaşıldığı birçok farklı reels videosu bulunuyor. Bu durum haliyle kullanıcıların ilgisini çekerken, web site ziyaretlerini ve satışlarınızı da artırmaya olanak tanıyabiliyor. Aynı zamanda takipçi artışınıza da hızlıca pozitif etki edebilecek olan reels video içerikleri, marka bilinirliğinizi de bir o kadar arttırabiliyor.

Reels Videonuzun İlk 2 Saniyesinde Takipçilerinizin İlgisini Çekmeye Çalışın!

Başlangıç aşamasında erişimi sıfıra yakın olan reelslerin, günler sonra birden bire binlere, milyonlara ulaşması çok da olası değildir. Kullanıcıların ilgisini hızlı bir şekilde çekip, videoyu paylaşmanızın hemen ardından alınan yüksek etkileşimler ve izlenme sürelerinin fazlalığı, bu durumu tetikler. Kullanıcılar reelslerinizi ne kadar uzun süre izlerse, o içeriğin bir anda büyümesi de bir o kadar mümkün olmaktadır.

Reels videolarınızın süresini kısa tutun. En fazla 20 saniye olsun, sıkılıp geçmesinler!

Kullanıcıların ilgisini ilk 2 saniyede çekmeniz gerektiğinden bahsetmiştik.

Peki Reels Videoların Süresi Ne Kadar Olmalı?

Instagram reels videolar kaç saniye olmalı sorusu birçok kullanıcının kafasını karıştırıyor. Reelslerinizin uzunluğu, etkileşim oranlarınızla neredeyse doğrudan ilgilidir. Bundan dolayı etkili bir içerik oluşturmak istiyorsanız, reels videolarınızın süresini en çok 15-20 saniye aralığında tutmaya çalışınız. Çok uzun videolar genelde sıkıcı olabilmekte ve izlenmeden geçilebilmektedir, Instagram Algoritması 2023 istatistiklerine göre bu verileri sizlerle paylaşıyoruz.

Uzun reels video süreleri kullanıcıları bir süre sonra sıkabilir ve diğer farklı reels videolara kaydırma olasılıkları da aynı oranda artar. Bunun olmasını elbette hiç birimiz istemeyiz. Reels videolarımızın sonuna kadar izlenmesi,  reels video etkileşimlerimizin yüksek olması için 15-20 saniye aralığında olmasına özen göstermeliyiz. Video içeriğinde geçiş efektleri kullanmalısınız ve anlatılmak istenen özellik, işlem, ürün vs. net olarak görünmelidir. Işık lüks oranı da yüksek olmalıdır. Kaliteli içerik üretmek için etkileşimi yüksek olan markalardan fikir edinebilirsiniz.

Hikayelerinizde Reels Videolarınızı Paylaşmayı Unutmayın!
Reels Videoları Hikayede Nasıl Paylaşılır? 

 • Öncelikli olarak reels videonuza gidin.
 • Hemen ardından sağ altta bulunan kağıt uçak görünümlü butona tıklayın.
 • Sonraki aşamada reels videonu hikayene ekle seçeneğine tıklayarak, Instagram hikayenizde reels içeriğinizi paylaştırabilirsiniz.

-Paylaşma Özelliği Butonu-

Düzenli Olarak Anketler Düzenleyin

Instagram hikayelerini paylaşmadan önce alttan kaydırılarak açılan çıkartmalar bölümünde bulunan anketler Instagram kullanıcılarının sayfalarını geliştirmelerinde oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Sayfa ve takipçisi arasında bulunan köprünün sağlamlaşması için anketleri aktif olarak kullanmak sayfanın etkileşimini ve verimliliğini arttıracaktır.

Instagram’da kullanılabilecek anket çeşitleri:

 • Soru-Cevap Anketleri
 • Cevaplama Anketleri
 • Oylamalı Anketler

Soru-cevap olana anket değil diyebilirsiniz belki fakat bu da bir ankettir. Kullanıcıları cevaplamaya yöneltecek, harekete geçirebilecek içerikler oluşturulmalı, soru-cevap çıkartması aktif olarak kullanılmalıdır.

Instagram’da anket nasıl eklenir?

Instagram hikayelerinize anket eklemek için dilerseniz anlık çektiğiniz görselleri, dilerseniz arka planı hazırlanmış hikaye içeriklerini kullanabiliyorsunuz, bunun içi, Instagram size çok fazla seçenek sunuyor.

Anket eklemek için şu adımları izleyebilirsiniz;

 • Instagram ana sayfa akışınızı açın sola kaydırın ve hikayeler bölümüne gidin,
 • Görselinizi seçtikten hemen sonra sağ yukarıda bulunan çıkartmalar iconuna tıklayın,
 • Sonraki aşamada karşınıza birçok farklı anket seçeneği çıkacak, istediğinizi seçebilir, özel ayarlamalar yapabilirsiniz.

Instagram’da anket nasıl yapılır sorusuna cevap bulduysanız, bu anketleri 1, 2 kez yapıp bırakmamaya da özen gösterin. Düzenli olarak çeşitli anketler üretip takipçilerinize sunun.

Peki ne tür anketler yapmalısınız?

Instagram anket özelliği ile beraber anket ve sorular, birçok kullanıcı için oldukça düşündüren, kafa yorulan bir durum haline gelmiştir. Anket soruları profesyonel bir şekilde hazırlandığında, takipçilerin de aktif olarak katılması oldukça muhtemeldir. Örneğin oyuncak satan bir işletmeniz var. Bir oyuncak bebeğin ve oyuncak kedinin fotoğrafını aynı karede çekip kullanıcılara hangisini daha çok beğendiği konusunda fikrini sorabilirsiniz. Bunun sonucunda çıkan sonuçtaki oyuncağa ek indirim yapıp bunu takipçilerinize satışa sunabilirsiniz. Bu durum hem etkileşimlerinizi yükseltecek, hem de satışlarınıza ciddi faydalar getirebilecektir.

Pazarladığınız, hizmetini sağladığınız ve sayfanızı ilgilendiren içeriklerle ilgili anketler üretin. Kullanıcılara eğlendiren, komik anketler hazırlayabilir, etkileşimlerinizi arttırabilirsiniz. Bu tamamen sizin beyin gücünüz ile alakalı bir durumdur.

Anketten kastımızın sadece şıklı anket olduğunu düşünmeyin. Tercih yapılabilen anketler, şıklı anketler, soru-cevap anketleri gibi gibi.. Bunların hepsini farklı konsept ve modellerde kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak Instagram ankette ne sorulur gibi araştırmalara odaklanmak yerine, kendiniz ürün ve hizmetlerinizi göz önünde bulundurarak ne gibi sorular oluşturabileceğinizi düşünün. En güzel anket soruları araştırarak kopyaladıklarınız değil, kendi türettiğiniz anket sorularıdır diyebiliriz.

Hashtag Kullanım Sayısını Abartmayın ve Alakalı Hashtagler Kullanmaya Özen Gösterin

Instagram ’da hashtag (etiket) kullanımı nasıl olmalıdır? Sorusu her içerik üreticisi için oldukça kafa yoran bir soru olmuştur. Instagram algoritması 2023 yılında hashtag kullanımı için çeşitli yazılar paylaşsa da, Instagram kullanıcıları için hala bir kararsızlık söz konusudur.

Instagram hashtag kullanımı nasıl olmalıdır?

 • Her gönderi için maksimum 20 hashtag sınırı olsa da siz 7-10 tane hashtag’den fazla kullanmamaya özen gösterin şayet ne kadar az olursa o kadar kolay analiz edilebilirsiniz,
 • İçeriklerinizle eşleşen hashtagler kullanın, paylaştığınız görselle alakalı olmalıdır,
 • Paylaşımları yüksek olan hashtagler yerine, paylaşım sayısı düşük olan hashtagler kullanın.

Örneğin bir Instagram algoritma içeriği paylaştınız. #algoritma hashtagi yerine #instagramalgoritması hashtagini kullanmak sizin için en doğru tercih olacaktır. Algoritma hem farklı konuları içerisinde barındırır, hem de sayıca çok fazla olduğundan dolayı içeriklerinizin hemen alta düşme olasılığı çok yüksektir. Fakat #instagramalgoritması hashtagi kullandığınız zaman bu etiketi tercih eden az sayıda kullanıcı olduğu için ve paylaşım sayısı az olduğu için içeriğin üst sıralarda kalma olasılığı daha yüksektir. Böylece buradan gelecek olan etkileşim oranı da her geçen gün artacaktır.

Doğru hashtag kullanımı, hesabınızın etkileşim verilerini her geçen gün arttıracaktır. Bunun için içeriklerinizi paylaşmadan önce güzel bir analiz yapıp, sizin için en doğru kelimeleri kullanmalısınız.

Peki Instagram’da hashtag nasıl kullanılır?

Hashtaglerinizi hem paylaşım yazısının içeriğine yerleştirebilir, hem de içerik açıklamasının içerisinde herhangi bir bölümüne yazabilirsiniz. Hashtag kullanmak için kullanacağınız kelimeden önce # işareti kullanmak, o kelimeyi etiket (hashtag) olarak etiketlemenizi veya eklemenizi sağlayacaktır. Hikaye içeriğinin üzerine yazı olarak eklenmiş hashtaglerin daha faydalı olduğunu söyleyebiliriz.

Takipçilerinizle Bağ Kurun

Farklı tarzda anketler ile iletişim ve etkileşimi elden bırakmamak gerektiğinden bahsetmiştik. Aynı zamanda takipçilerinizle bağ kurmalı, zaman zaman farklı içeriklere beğeni, yorum atmaya özen göstermelisiniz. Post içeriklerine yorum yapmamanız gereken bir işletmeyseniz, kullanıcıların hikayelerine yanıt verebilirsiniz. Buradaki maksat etkileşim oranını arttırmaktır.

Aslında önemli olan direkt olarak kullanıcı içerikleriyle etkileşime geçmek değildir. Sizlerle etkileşime giren kullanıcılara da değer verdiğinizi göstermeli, etkileşimi sürdürmelisiniz. Takipçileriyle etkileşime geçen sayfalar daha fazla satış potansiyeline sahip olurlar.

İçerik Açıklamalarınızda ve Mesajlarda Emojiler Kullanın

Emojiler, birçok kullanıcı farkında olmasa da, gerek etkileşimi, gerek satışları doğrudan etkileyebilecek özellikte önemli araçlardır. Instagram’da hemen hemen her alanda emojiler kullanmak Instagram algoritması için 2022 yılında olduğu gibi Instagram Algoritması 2023 yılında da bir o kadar önemlidir.

Emojilerin dozunu fazla kaçırmayın. Farklılık esastır!

Tamam, emojileri kesinlikle kullanın ancak dozunda kullandığınızdan emin olun. Üst üste aynı emojileri kullanarak, sürekli her kelime altında kullanarak bir fark yaratmak çok doğru olmayacaktır.

Emojiler, içeriğinizle ilgili olmalı, kullanıcıları etkilemelidir. Örneğin sağlık ürünleri satan bir Instagram hesabınız var, bir el kremi pazarlıyorsunuz, içeriğini ürettiniz ve paylaşacaksınız, açıklama kısmına el kremi yazısından önce veya sonra 🍃 emojisini kullanmanız, yeterli olacaktır. Instagram sizin ürününüzün simgesi olarak bunun kabul edilebilirliğini kontrol edecek ve eğer uygunsa bu içeriği daha çok sevecektir.

Bağlantı Çıkartmasını Kesinlikle Kullanın

Instagram’da daha öncesinde 10.000 takipçi ve üzeri kullanıcılar hikayelerinde bağlantıya tıklama yönlendirmeleri yapabiliyordu. Ancak yeni gelen güncellemeler ile birlikte bu durum tamamen ortadan kaldırılarak bağlantı çıkartması özelliği herhangi bir gereksinim olmadan bütün kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Hikaye içeriklerinizde bir ürün paylaşımı yaptığınızda, bağlantı çıkartmasının adını ürüne git yazısı ile özelleştirerek, kullanıcıların ürünlerinizin görmesinin hemen ardından satın alabilmek için ürün linkine gidebilmesini sağlayın.

Instagram hikayede bağlantı paylaşma özelliğini kullanmak, etkileşim oranlarınızda oldukça güzel etkiler yaratır. İşletmenizin kurumsallığını simgelemiş olursunuz ve instagram bunu benimseyen bir yapıdadır.

Instagram hikayede bağlantı paylaşma işlemi nasıl yapılır?

 • Instagram hikayeler bölümünden bağlantı vereceğiniz içeriği yükleyin,
 • Ardından yukarıda bulunan güler yüz (çıkartmalar) butonuna tıklayın,
 • Karşınıza çıkan yerden “bağlantı” seçeneğini tıklayın,
 • Bu alanda yönlendirme yapacağınız site adresini girerek hikayelerinizde bağlantı linkini kolayca paylaşabilirsiniz.

Bağlantı paylaşma etiketini düzenleyip metin eklemeyi unutmayın.

Ürüne git, şimdi sipariş ver, siteyi ziyaret et, daha fazlasını gör gibi yazılar kullanarak kullanıcıları harekete geçirecek buton mesajı yazmalısınız.

Yukarıdaki adımların tamamını hızlı bir şekilde tamamlayarak, Instagram’da link nasıl eklenir sorusuna hızlı çözümler üretip, hikayelerinizde link paylaşımı yapın. Link koymak hem site trafiğinizi, hem satış potansiyelinizi artırmak için oldukça etkili ve tercih edilen bir yöntemdir.

Instagram Keşfet Algoritması

Instagram keşfet algoritması, etkileşimi yüksek, ilgi odağınız olabilecek içerikleri karşınıza çıkaran bir alandır. Algoritma kullanıcıların davranış biçimlerine göre şekillenir ve keşfet alanı yeni içerikler ile biz kullanıcıları buluşturur.

Fakat bazen keşfet alanında istenmeyen içerikler ile karşılaşılabilir. Bu durumda yapılması gereken sayfanızı dondurup, tekrar aktif hale getirmektir. Bu sayede istenmeyen içeriklerden hızlıca kurtulup, keşfetinize yeni ve tertemiz bir sayfa açmış olacaksınız.

Instagram Keşfete Düşme Nasıl Olur?

Öncelikle yukarıdaki adımları iyice okuduğunuzu varsayarsak, bot takipçiler ve bot etkileşimler ile keşfete düşmeye çalışmak oldukça yanlış bir durumdur. Bu durumla karşılaşmış ve bot etkileşimler ile keşfete düştüyseniz, bu duruma çok sevinmemeniz gerektiğini söylemeliyiz. Şunu bilin ki, bu durum ilerleyen günlerde sayfanızın etkileşimlerine ciddi anlamda olumsuz etki edebilecek sonuçlar doğurabilecektir.

Yani keşfete düşme hilesi gibi bir şey söz konusu değildir. Yok bu hileyi kullanayım, şu botu kullanayım, bu etiketleri koyup düşeyim. Bunlar hiç tavsiye etmediğimiz oldukça yanlış durumlardır. Ama illaki farklı hileli yollar bulunabileceği için, bahsettiğimiz gibi bu durumun neden olacağı problemlere de hazırlıklı olunmalıdır.

Tabi ne kadar hazırlıklı olabilirsiniz orasını bilemeyiz..

Instagramda bulunan içeriklerinizin keşfete düşmesi, elbette her kullanıcının oldukça mutlu olacağı bir durumdur. Fakat siz Instagram algoritmasını bozmadan kendi emeğinizle bir yol kat ettiğinizde, emin olun her içeriğiniz yavaş yavaş keşfete düşmeye başlayacaktır.

Instagramda İçeriklerimizin Keşfete Düşmesi İçin Neler Yapmalıyız?

Instagram’dan gelen organik etkileşimler, sayfanızın büyümesi, içeriklerinizin keşfete düşmesi için oldukça önemlidir. Bu anlamda sistemli ve doğru bir şekilde hesabı yönetmek ve kullanıcıları harekete geçirici içerikler paylaşmak Instagram algoritması için oldukça gereklidir.

İçeriklerinizi kaydırmalı görseller ile sunun yani vagon paylaşımlar yapın;

Her bir sayfa içeriğini bir diğer sayfadaki içeriği meraklandıracak şekilde hazırlayın. Bu sayede kullanıcılar gönderilerinizle gözle görünür bir etkileşim kurmasa bile(yorum, beğeni vs.) onları kaydırarak okuyabilir. Bu da en az beğenmeleri, kaydetmeleri kadar önemlidir. İçeriklerinizin okunma süresi, Instagram keşfet algoritmasına göre işleyip, içeriklerinizin kullanıcılarda daha olası öne çıkarılmalarına olanak tanıyabilmektedir.

Takipçilerinize sorular sorun ve cevap alın;

Hazırladığınız postların sonunda, başında takipçilerinizi harekete geçirici sorular sorun.

İçeriğimi nasıl buldunuz? Sorusundan ziyade, yapılan içerikler ile ilgili başka örnekler vermelerini isteyin. Fikirlerini öğrenin, tercih yaptırın ve tıklanabilir şekilde olmasına özen gösterin.

Örneğin en hoş yazı fontları ile ilgili bir içerik oluşturdunuz.

Peki, sizin en sık kullandığınız fontlar hangisidir, Benimle Paylaşır mısın?

Gibi sorular sorduğunuzda bu durum takipçilerinizin ilgisini çekecek ve onların içeriğinizle etkileşim kurmasına olanak tanıyacaktır. Haliyle zaman içerisinde artan beğeni, izlenme, kaydetmeler, paylaşımlar ve yorumlar, Instagram’da keşfete düşmenizi sağlayabilecektir.

İçeriklerinizin kaydedilmesine özen gösterin.

Günümüzde hemen hemen her kullanıcı beğendiği bir ürünü, bilgi içeriğini görüp postun sağ altından kaydetmektedir. Bu sayede o gönderiye daha sonra tekrar ulaşabilme imkanı doğabilecektir. Keşfet algoritmasını tetikleyen en önemli unsurlardan biri de kullanıcıların içeriğinizi kaydetmesini sağlamak. Sayfanızı ve takipçilerinizi bilgiyle besleyin, farklı içerikler üretin. Bu sayede kullanıcılar içeriğinizi kaydedecektir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır unutmayın :)

Örneğin minik bir kaydetme butonu ile içerik sonunda gönderimi beğendiyseniz kaydetmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın gibisinden bir yazı oluşturabilirsiniz. Bu sayede kullanıcıların ilgi noktasını değiştirebilir, onları içeriklerinizi kaydetmeye ve paylaşmaya teşfik edebilirsiniz.

Instagram algoritmasını sahte beğeniler, kaydetmeler ve çeşitli etkileşimler ile kandırmamaya özen gösterin. Hesabınızda bu tür davranışlar bulunması, her açıdan sorun yaratacaktır. Bundan dolayı, organik büyüme her zaman ilk tercihiniz olmalıdır.

Kullanıcılara bilgilendirici içerikler sunun.

Bilgilendirici içerikler genellikle etkileşim potansiyeli yüksek içeriklerdir. Bu durum hem instagram gelişiminiz, hem de instagram keşfet algoritması için her yıl olduğu gibi 2023 yılında da bir o kadar önemlidir.

Örneğin bir sirke satıyorsunuz. Aşağıda örnek olarak hazırlanmış hikaye içeriği bulunmaktadır;

Kullanıcıları sadece ürün tanıtımları ile sıkmamalısınız. Kullanıcıları sizi takip etmesi için neden oluşturabilecek içeriklere yönlenmeniz gerekmektedir.

Sattığınız sirkenin faydaları nelerdir? Nasıl kullanılır? Bunları ara ara ürün paylaşımından sonra kullanıcıları etkileyecek şekilde sunmalısınız. Bu durum hem istatistiklerinize süreklilik getirirken hem de zaman içerisinde satışlarınıza etki etmeye başlayacaktır.

Instagram algoritması, keşfet algoritması ve instagram yönetimi ve etkileşim artırma stratejilerine dair birçok bilgilendirici içeriğin nasıl çalıştığını ve neler yapmanız gerektiğini sizlerle paylaştık. Bu gibi içeriklerden haberdar olmak için sık sık web sitemizi ziyaret edip Blog sayfamızı inceleyebilir ve bizleri @tatli_media instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Takipçilerim Düşüyor, Bunun İle İlgili Ne Yapmalıyım?
Takipçilerim Düşüyor, Bunun İle İlgili Ne Yapmalıyım?

Takipçilerim Düşüyor, Bunun İle İlgili Ne Yapmalıyım?


Hesabınıza gönderilen takipçiler gerçek kişi hesapları yada bot takipçi hesaplarından oluşmaktadır. Gönderilen hesapların tabi ki takipten çıkabilme ihtimalleri yada bot hesapların silinmesinden kaynaklı bir düşüş yaşanabilmektedir.


Buna şöyle bir örnek verebiliriz; nasıl ki siz tanımadığınız birisini takip etmek istemezsiniz bu durumda aynı. Sizi takip eden kişiler, sizleri tanımadığı için takibi geri çekebilirler.


Ancak bot takipçi satın aldıysanız bu durum tamamen farklıdır, aktif olmayan hesap oldukları için Instagram bir süre sonra bu hesapları farkedebilir ve hesapları kendi bünyesinden kaldırır yada hesabı pasife alır. Buda sizin hesabınıza takipçi düşüşü olarak yansır. Eğer telafili hizmetleri kullandıysanız düşenler için ücretsiz telafi hakkınız olacaktır.


Bu sebeple takipçi sayısı düşüşü için telafi garantili hizmetleri kullanmaya özen gösterin, hizmeti aldığınız yerin güvenilirliği burada çok önemlidir. Telafi garantisi verip sonrasında bu hizmeti vermeyen yüzlerce Smm Panel var. Mağdur olmamak için sizde kaliteli, güncel ve güvenilir hizmetleriyle 7/24 müşteri desteği sağlayan en uygun Smmbi Smm Panel'i tercih edebilirsiniz.


Sitemiz üzerinden alınan bot takipçi servislerinin hiç birisinde garanti vermemekteyiz. Ancak 365 Gün, 90 Gün, 60 Gün Telafi Garantili hizmetlerimiz de mevcuttur, bu hizmetler gerçek kişi hesaplarından oluşmaktadır.


Tüm hizmet detaylarını servis açıklamalarında ve kullanım koşullarımızda belirttik, inceleyebilirsiniz.

Reklam Hesabı Sorunları ve Reklam Sorun Çözümleri
Reklam Hesabı Sorunları ve Reklam Sorun Çözümleri

Reklam Hesabı Sorunları ve Reklam Çözümleri

Reklam Hesabı Sorunları ve Reklam Çözümleri birçok işletmenin karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Biliyorsunuz ki reklam olmadan maalesef hızlı bir yükseliş mümkün değildir. Bu yüzden reklam verirken yaşadığınız tüm sorunlar için Bir Sosyal Medya Uzmanına ihtiyacınız olabilir.

Hesabınızda karşılaştığınız en sık sorunlardan bazıları şöyledir;

 • Bir hata oluştu,
 • Reklam hesabı bulunamadı,
 • Reklam yayınlanmıyor,
 • Reklamın değerlendirmede (+24 Saat sürede onaylanmayan reklamlar),
 • Oluşturabileceğiniz işletme hesabı sınırına ulaştınız,
 • Bir sorun oluştu,
 • Ödeme yöntemini doğrulama,
 • Geçersiz ödeme yöntemi,

gibi bir çok hatayla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu sorunlar genelde yeni bir güncelleme kaynaklı olabilir yada hesap değişikliği yapma kaynaklı olabilir. Aradaki entegrasyonun bozulması dolayısıyla Instagram hesabınızın reklamları sağlıklı bir şekilde verememesi durumu çok can sıkıcı bir durumdur.

Biz Smmbi.com ailesi olarak sosyal medya hizmetleri paneli üzerinden yaşadığınız sorun ne olursa olsun Reklam Hesabı Sorunlarınız için sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Reklam hesabı çözümlemesi yaptıktan sonra tekrar sorun yaşamanız durumunda herhangi bir ücret talep etmeden ücretsiz çözümlüyoruz. Bu durumda istisnaî olarak iki faktör vardır; marka-telif hakkı ihlali yada reklam ilkelerine uygunsuzluk durumlarıdır. Eğer bu hususta bir sorun yoksa hesabınızda reklam sorunu çözümlemeniz ücretsiz olarak tekrar uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır. Ayrıca belirtmek isteriz ki reklam hesabı çözümleme hizmeti satın aldığınızda dikkat edilmesi gereken noktalarda sizleri ayrıca bilgilendirmekteyiz. Bunlar altın niteliğinde olup kullanıcıların daima ihtiyaç duyacağı bilgilerdir.

Eğer sizde reklam hesabı sorunlarınızı çözmek ve reklamlarınızı sorunsuz bir şekilde yönetmek istiyorsanız; bizlere 0 (553) 229 95 54 numaramızdan whatsap yoluyla ulaşabilirsiniz.

Instagram'da Bot Takipçi Temizleme Nasıl Yapılır?
Instagram'da Bot Takipçi Temizleme Nasıl Yapılır?

Instagramda Bot Takipçi Temizleme Nasıl Yapılır?

Instagramda bot takipçi temizleme aktif olarak kullanılmayan hesapların hesabınızdan silinmesi işlemidir. Bot hesaplar farklı amaçlar için uygulama yoluyla açılan ve kullanılan hesaplardır ve gerçek bir hesap değildir. Instagram kullanıcıları tarafından yan hesap açılması da bot takipçiyi andırabilir. Bot hesapların silinmesi oldukça kolay yapılmaktadır. Belirli birkaç aşamayla bu tür kullanılmayan hesaplar temizlenebilmektedir. 

Instagram Bot Hesap Silme ve Temizleme İşlemleri Yapım Aşamaları 

Bot takipçi silme; Instagram kullanan kişiler tarafından yapılmaktadır. Hiçbir şekilde aktif olmayan hesapların silinme işlemleri için yapılacak birkaç aşama bulunmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde hesap temizleme işlemi yapılmaktadır. Bot hesap silme aşamaları şunlardır:

İlk olarak kullanıcılar bot hesapları öğrenmek için kendi hesaplarına giriş yapmalıdır. 

Takipçi sayısı üzerine tıklanarak CTRL+F5 basılarak bot hesaplar belirlenmelidir. 

Silinmek istenilen bot hesapları sil denilerek hesaplar temizlenmektedir. Bot hesapları temizlemek birkaç dakika sürmektedir. Instagram bot takipçi temizleme Aktif olarak kullanılmayan ve karşı taraftan fark edilen gerçek olmayan hesaplar hızlı bir şekilde silinmektedir. Bazı bot hesapların silinmesi için birkaç programa ihtiyaç duyulduğu bilinmektedir. 

Instagram bot takipçi temizleme sahte olan ve kullanılmayan hesapların silinme işlemidir. Instagram uygulaması üzerinden hesap silme işlemleri yapılmaktadır. Kişilerin tek yapmaları gereken işlem bot hesapların belirlenmesidir. Kullanıcılar kendi güvenliklerini tehlikeye atacak durumlar karşısında güvenlik önlemleri almaktadır. Bot hesaplar kişi güvenlikleri için tehlike oluşturulmaması adına tespit edilerek hesap üzerinden temizlenmelidir. 

Instagram Bot Hesap Silmede Dikkat Edilecekler 

Bot takipçi silme kullanıcı takipçi sayıları az olma durumlarında bulunması daha kolay olmaktadır. Az takipçiye sahip olan kullanıcılar takipçilere girerek sahte hesapları kolaylıkla silebilmektedir. Çok sayıda takipçisi olan bir hesap kullanıcısı toplu olarak bot hesapları bulmalı ve temizlemelidir. Takipçi silmek için kullanılan farklı uygulamalarda bulunmaktadır. 

Instagram bot takipçi temizleme için kişiler hesapları üzerinden kendilerini takip eden sahte hesapları silmeli ve engellemelidir. Kullanıcılar paylaşım yapmaları durumları bot hesaplar tarafından paylaşım içeriklerinin çalınması durumları oluşmaktadır. Çok sayıda takipçisi olan bir hesaba sahip Instagram kullanıcılarının takipçilerinde bulunan bot hesapların tamamını tespit ederek silmelidir. Kişi güvenliği açısından da sahte olan hesapların belirlenerek temizlenme işlemleri düzenli aralıklarla kontrolü sağlanarak yapılmalıdır.

Instagram Takipçi Kazanma
Instagram Takipçi Kazanma

Instagram Takipçi Kazanma


Intagram takipçi kazanma için Instagram kullanıcıları farklı tarzda işlemler yapmakta ancak ne yazık ki bunlar genellikle hesaplarına zarar vermektedir. Bildiğiniz üzere takipçi sayısının artması işletme olarak maddi kazanç sağlamak isteyen kişiler için büyük önem taşımaktadır. Takipçi kazanmak adına takibe takip programları veya topluluklarına katılma, reklam anlaşması ve gönderilerde sponsorlu reklam çalışmaları yapılmaktadır. Günümüzde sosyal medya uygulamaları kullanarak para kazanmak ve maddi kazançları artırmak tabi ki de mümkün olduğu için bir çoğunuzun Instagram takipçi arttırma için çeşitli arayışlar içerisine girdiğini biliyoruz. Bu yazımızda sizlere bu konuyla ilgili net bilgiler paylaşacağız.

Instagram Takipçi Kazanma İçin Yapılacaklar

Instagram takipçi kazanma sosyal medya uygulamalarında aktif olan kişilerin en çok istediği şeydir. Tabi ki kişi sayısının fazla olması kullanıcılara güven ve potansiyel müşteri imajı sağlayacaktır. Hesap üzerinden paylaşım yapılması ile yüzlerce hatta binlerce kişi tarafından izlenme ve beğenilme artışına sahip olunabilir. Instagram kullanıcıları takipçi sayılarını artırmak için hangi konu ile ilgili paylaşımlar yapmak istediğini belirlemelidir. Özellikle bu konuyla ilgili farklı konseptlere sahip marjinal içerikler üretmeye çabalamalıdır. Çünkü gözlemlenen istatistiklere göre herkesten farklı, yenilikçi, izleyenlerin gözüne hoş görünecek ve alışılmışın dışında tarzda içerikler oluşturan sayfalar her zaman daha çok trend olmuştur, keşfette yer almıştır.

Çekilişler düzenleme, kampanyalar oluşturma, reklam çalışmaları ve kişi etiketleme yöntemleri Instagram uygulamasında takipçi sayısının artırılması için kullanılmaktadır. Paylaşımların düzenli olarak oluşturulması ve içeriğin özenilerek güzelce oluşturulması da önem arz etmektedir. Takipçi sayısının artması için kişiler takipçilere ulaşmak için soru, yorum ve beğeni gibi yöntemleri kullanarak iletişime geçmelidir. Paylaşımlar ulaşılmak istenilen yaş grubuna hitap etmelidir. Kaba, müstehcen ve hakaret içeren içeriklerin paylaşımları yapılmamalıdır. Uygunsuz içerik Instagram kullanım koşul ve ilkelerine aykırı olacağı için hesap kısıtlanabilir veya kaldırılabilir. Kısıtlanan hesabın erişimi olumsuz yönde etkilenir, bu yüzden dikkat edilmesinde fayda var.

Instagram Takipçi Kazanmada Dikkat Edilecekler

Instagram dünyanın en çok râbet gören ve en çok sayıda kullanıcı sayısına ulaşan video ve görsel paylaşımı, mesajlaşma, canlı yayın gibi birçok özelliği bulunan bir uygulamadır. Instagram takipçi kazanma için kişiler online sitelerden konu ile ilgili bilgiler edinebilmektedir. Paylaşımların altında doğru açıklamalar yazılması ve hashtaglerin(#) kullanımı önemlidir, sayfanın içeriğiyle alakalı ve gönderiyle alakalı olarak anahtar kelimelerden özenle seçilmelidir. Kişiler paylaştıkları reels videoları üzerinde etkileyici bir efekt ve eklentiler kullanmalıdır. Instagram takipçi kazanma olasılığı kişilerin paylaştıkları videoların içerikleri ile de belirlenmektedir. Eğlence ve mizaç amaçlı bir video çekilmesi ve paylaşılması kişilerin ilgisini çekecektir, buda sayfanın doğal olarak artışını sürdürecektir.

Instagram takipçi kazanmak, takipçi satın alarak da mümkün olabilir. Takipçi satın alma ile istenilen adette gerçek ve tamamen Türk yada karışık olacak şekilde takipçi sayısında artış yapılabilir. Takipçi sayısı fazla olan hesapların etkileşimi yüksek olduğu için ekstra organik takipçi gelmesine de yardımcı olur. Kullanıcılar Instagram üzerinden takipçi sayılarını arttırdığı zaman hesapları arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir ve keşfet kısmında daha ön sıralarda yer alabilir. Bu durum ise hesabın daha çok görünür olmasına ve başka kullanıcıların da dikkatini çekmesini sağlar.

Sizde Instagram takipci kazanma işlemini en ucuz smm panel üzerinden 7/24 otomatik işlemler ile beş dakikada işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Türkiye'nin en kaliteli hizmetlerini en ucuz fiyatlarla güvenilir ödeme sistemi PAYTR ile bakiyenizi yükleyip kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Şifresiz İzlenme Nasıl Yapılır?
Instagram Şifresiz İzlenme Nasıl Yapılır?

Instagram Şifresiz İzlenme Nasıl Yapılır?


Instagram şifresiz izlenme paylaşımları yapılan video ve içeriklerin şifre olmadan izlenmesi olarak adlandırılmaktadır. Hikayeler paylaşım yapılma süreleri boyunca izlenmektedir. Şifre kullanılmadan diğer paylaşımlara rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. Şifresiz olarak izlenme yapılması diğer kullanıcılar için güvenlik açısından risk taşımaktadır. Kişilerin popülerlik oranlarını artırmak istemeleri durumları karşısında kullandıkları çok çeşitli yöntemler bulunmaktadır.

Instagram Şifresiz İzlenme Yapım Aşamaları


Instagram şifresiz video izlenmesi şifre kullanılmadan yapılmaktadır. Son dönemlerde şifre kullanmadan uygulama üzerinden diğer paylaşımlara erişerek video ve içerikleri izlenmektedir. Şifresiz olarak bir videonun izlenmesi için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Instagram şifresiz hikaye izlenme kişilerin profil ayarları üzerinden düzenlemeler yapması ile değişmektedir. Hesaplara giriş yapılarak ayarlar bölümüne giderek gizlilik üzerine düzenlemeler yapılmalıdır. Herkese açık olacak şekilde hesap ayarları değiştirilmelidir. 

Instagram şifresiz story izlenme kişilerin hesaplarını herkese açık olarak yapmaları belirlenmektedir. Instagram video ve hikaye izlemek ve şifre kullanmadan bu izlenmeleri yapmak için Instagram video izlenme satın al sayfasına giriş yapılmalıdır. 

Instagram şifresiz izlenme kişiler kendi bütçelerine ve gelirlerine uygun Instagram şifresiz video izleme üzerine satılan paketlerden alarak herhangi bir şifre olmadan video ve hikaye izleyebilmektedir. Satın alınacak olan paket seçiminin ardından ödeme bilgileri girilmelidir. Kişilerden onay istenecektir. Onay verilmesi durumunda kullanıcılar ödeme yaparak paketi satın almaktadır.

Instagram Şifresiz İzlenme Yapılması Üzerine Genel Bilgiler


Instagram şifresiz video platform üzerinden satılan hile paketleri alınarak da yapılmaktadır. milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram uygulaması üzerinden çeşitli paketler alınarak şifresiz olarak videolar izlenmektedir. Video ve hikaye paylaşımları da şifre istenilmeden ve kullanılmadan izlenebilmektedir. 

İntagram şifresiz hikaye izlenme için yapılması gerekenlerin başında bir video izleme üzerine belirlenen bir paketin alınması gerekmektedir. Videolar ve hikayelerde şifresiz olarak izlenmeler kişi güvenlikleri açısından da önem taşımaktadır. Instagram için internet üzerinde şifresiz olarak video ve hikaye izlemek için açılan sitelerde vardır. 

Instagram şifresiz video izlenmesi artık sosyal medya uygulaması üzerinde de yapılmaktadır. Bir izlenme ve takip edilme durumu olarak da adlandırılmaktadır. Ücret ödeyerek ve paket alarak şifresiz video ve hikayeleri izleyen kişiler ile karşılaşılmaktadır. Güvenlik açısından dikkat edilmesi gerektiren noktadır.

SMM Panel Satın Al - SMMBİ
SMM Panel Satın Al - SMMBİ

SMM, kısaltılmanın açılımı Social Media Marketing yani sosyal medya pazarlama veya pazarlamacılığı adıyla açıklanmaktadır. Bu sektör, Türkiye’de takipçi satışları yapan diğer Instagram forumları ve site ilanlardan farklıdır. Bu hizmeti genelde şirketlere ve şahıslara özel olarak vermektedir. Amaçları bir şirketin ya bir markanın etkisel değerlerini arttırılması ve müşterilerin erişimlerinin arttırılmasına yardımcı olacak sosyal medya işleridir

SMM Panel Kullanım

Sosyal medya paneli kullanım açısından herkese hitap edecek bir şekilde tasarlanmıştır. Yani paneller gerek web sitesi üzerinden gerekse internet üzerinden kolay bir şekilde kullanılabilmesi mümkündür. Kullanıcılar bunun için sadece istedikleri alım türlerine karar vermeleri gerekir. Sonraki adımlarda ödeme yapılması ve hesap bilgilerinin paylaşması gerekir. Üstelik bu tür alımlar devamlı olarak tekrar ettirilebilmektedir.

Sayfa sahipleri genel veya Instagram takipçi panel kullanımlarında güvenlik sistemlerinin kontrol etmeleri istenir. Çünkü bazı siteler ve uygulamalar sayfaların bilgilerini üçüncü kişilere karşı korumaz. Bu da beğeni veya takipçi satın almak istenirken hesaplarını çaldıran kişilerin ortaya çıkmasına yol açmıştır. Sorunsuz kullanımlar için kullanım öncesinde web siteler üzerinden araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Bunun için siteyi daha önceki zamanlarda kullananlar veya teknik açıdan inceleyenler tarafından yazılmış yorumlara incelemenizde fayda vardır.

Hangi Uygulamalar İçin Destek Alınabilir?

Instagram, Facebook, Twitter, TikTok ve daha onlarca uygulama ve web siteler için etkileşim satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde yüzbinlerce görüntüleme, binlerce takipçi ve daha pek çok hizmetler faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medya Bayilik Paneli nedir?

Diğer merak edilen noktalardan biri ise sosyal medya bayilik panellerin işlemidir. Bayilikler sayesinde başarılı servisleriniz olmasa da var olan bir panelden hizmet çekerek satışlar yapabilirsiniz. Belli bir komisyon ekleyerek bayilik aldığınız zaman sitenin servislerini kendi sitenizde satışa çıkarabilirsiniz. Bu sayede yazılımcı bulma veya servis bulma zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Smmbi sitesi uygun fiyatlara SMM bayi hizmetleri verebilmektedir.

SMM Panel Kullanmanın Faydaları

SMM Panel kullanmanın hesaplar üzerinden birçok faydaları vardır. Bunlar;

·        SMM panel hesapları güçlendirir.

·        Etkileşim sayılarını büyük oranda arttırmaktadır.

·        Paylaşımları keşfet kısmına düşürebilir.

·        Hesaplarınız daha prestijli görünmeye başlar.

·        Yorum ve beğeni sayılarında artış görülmeye başlar.

·        Profilinizi ziyaret edenlerin sayısı artışa geçecektir.

·        Canlı yayın katılımcılarında artış olacaktır.

Listelenen bilgiler SMM panel özelliklerin sadece bir kısmıdır. Örneğin Instagram hesaplarında beğeni almak isterseniz panel üzerinden beğeni servisleriyle beğeni gönderebilirsiniz.

Binlerce Hizmet Tek Bir Sitede!

Anlatılanlar bu hizmetler çok güzel fakat böyle bir siteyi nasıl bulabilirsiniz? Smmbi.com ile yukarıda bahsedilen tüm hizmetlerden yaralanabilirsiniz. Yüzlerce servisten istediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz. Profesyonel kadrosu ile 7/24 canlı destek veren Smmbi hiçbir yerde bulunmayan servisleri en ucuz smm panel ile kullanıcılarına sunmaktadır. Farklı sitelerden farklı uygulamalardan hizmetler satın almak yerine tek bir site üzerinden dilediğiniz hizmeti satın alma özelliği ile rakiplerinden ayrılan Smmbi ile artık siz de popüler olabilirsiniz.

Türkiye'nin En Ucuz SMM Paneli - SMMBİ
Türkiye'nin En Ucuz SMM Paneli - SMMBİ

Açılımı olarak Social Media Marketing olan ve sosyal medya pazarlamacılığı ve pazarlama anlamına gelen SMM panel, başta Instagram olmak üzere Facebook, Twitter ve Youtube gibi çeşitli sosyal medya mecralarında profile sahip markalar, şirketler veya fenomenlerin etkisel değerlerini yükseltmek ve daha fazla kişiye ulaşabilmesini sağlamak şeklinde tanımlanır.

Çoğu zaman Instagram paneli ile ön plan çıkan sosyal medya pazarlama hizmetleri, sıklıkla Instagram kullanıcıları tarafından tercih edilir. Daha çok reklama, daha çok takipçiye ve daha çok müşteri ile daha çok satışa imkanları sağlayan bu panel ile kazancınızı ikiye katlamanız mümkündür.

SMM Panel Ne İşe Yarar?

Eğer sosyal medya mecrasında ilerlemek isterseniz uygulayabileceğiniz pek çok yöntem bulunmaktadır. Örneğin rutin paylaşımlar yaparak beğeni ve takipçi sayınızın kendiliğinden artmasını bekleyebilirsiniz. Bu yöntemde yol almanız oldukça uzun sürebilir. İstatistiklerinizi yükseltmek için bazı kurnazlıklar gerçekleştirebilirsiniz. Fakat iyileştirmek istediğiniz sosyal mecranın spam algoritmasına takılıp ban yeme olasılığınız olabilir. Üçüncü seçenek ise takipçilerinizi hızlı yoldan artırmak için SMM panellerini kullanabilirsiniz.

SMM panel ile istatistiklerinizi artırdığınızda sosyal medya hesaplarınızda daha hızlı büyümesine olanak sağlarsınız. İnsanlar birini takip etmeden önce takipçi sayısına bakmaktadır. Herkesi takip ediyorsa takip eder, bir paylaşımı çok beğenilirse onlar da beğenir. Sizin takipçileriniz gerçek mi, suni mi diye bakmazlar. SMM panel ile sağlanan takipçiler sonradan düşebileceğini de unutmayın. Ama sizler için önemli olan SMM panel sayesinde kazanacağınız doğal takipçilerdir.

Sosyal Medya Hesaplarının Avantajları Nelerdir?

Günümüzde en çok talep edilen uygulamalar olduğu için herkes pek çok avantajından faydalanmaktadır. Daha çok gençlerin ve yetişkinlerin kullanım sağladığı uygulama ile kullanıcılar resim, video çekebilirken, gönderilere yorum ve mesaj gönderebilir.

Bununla birlikte hikaye sayesinde çok fazla etkili gönderiler paylaşılmaktadır. Bu gönderiler görsel olarak veya video olarak sunulabilir. Bu gibi birçok özellik sayesinde en yoğun ve aktif talep gören bir uygulamalar olmaktadır. iOS ve Android alt yapılı cihazlar sayesinde birçok sosyal medya platformuna sahip olabilirsiniz.

Smmbi Hizmetleri

Smmbi 7/24 tam otomatik sosyal medya paneli hizmetleri sağlayan bir sitedir. Havale, EFT veya kredi kartı ödeme yöntemleriyle yüklemeler gerçekleştirebilirsiniz ve dilediğiniz bir şekilde sosyal medya hesaplarınıza beğeni ve takipçi satın alabilirsiniz. Sistem üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Smmbi sitesi tarafından sunulan bu hizmet ile markalar takipçi paneli ve sosyal medya kullanıcıları izlenme ve beğeni sayısı satın alabilmek mümkündür. Smmbi, sitesi SMM paneli hizmetlerini en ucuz fiyatlara kullanıcılarına sunmaktadır. Siparişleriniz tamamen otomatik bir şekilde işleme alınmaktadır. Sipariş sorunlarınız için sistem üzerinden bulunan destek sistemi sayesinde 7/24 destek alabilirsiniz. Sizlerde https://smmbi.com/ sitesine tıklayarak hemen ucuz smm panel hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Doğru Sipariş Nasıl Verebilirim

1- Siparişiniz tamamlanmadan, aynı bağlantıya sipariş oluşturmayın!

Bu yaptığınız davranış, ne siparişinizi jet hızında teslim ettiricek, nede gereğinden fazla göndericek. Aksine 10-15 dakikada teslim edilecek bir siparişi siz saatlerce elde edemiceksiniz. Hatta ve hatta belki bakiyeniz yanıcak. Bir tane sipariş oluşturun, tamamlansın. Ardından başka bir siparişi rahatlıkla oluşturun.


2- İşlem adresi kısmına dikkat edin!


Takipçi satın aldığınızda işlem adresi link kısmına kullanıcı adınızı girdiğinizde başında "@" işareti kullanmayın. Instagram kullanıcı adınız "smmbi_com" ise, direkt düz yapıştırıverin. Beğeni, izlenme gibi gönderiyle etkileşimde bulunduracak siparişlerinizde kullanıcı adınızı veyahut profil linkinizi girmeyin. Olağanüstü yeteneklerimiz olmadığı için siz profil linkinizi yazdığınızda hangi fotoğrafınıza beğeni göndereceğimizi bilmediğinden maalesef işlemlerinizi gerçekleştiremiyoruz. O yüzden daha pratik yolu olan direkt olarak görsel linkinizi atmanız daha pratik bir çözün olucaktır.


3- Servis açıklamalarını okuyun, dikkat edin!


Servis açıklamalarını okuyun, ısırmaz. En fazla 15 saniyenizi alıcak bir aktivite. Servis açıklamalarında biyografi yer almıyor. Aksine servis hakkında bilgiler yer alıyor. Ne zaman tamamlanacağı, ne kadar sürede tamamlanacağı, garantisi var mı yok mu, bizden hangi bilgiyi istiyor gibi gibi.


4- Gizli hesaplara işlem yapılmıyor!


Gizli hesaplara takipçi, beğeni, izlenme ve bunun gibi hiç bir etkileşim gönderilmemektedir. Bu şirket politikası değil, değişmeyen ana kuraldır. Bizim göremediğimiz fotoğrafa, Instagram API'si nasıl yanıt vermiyor.


5- Kredi Kartı ödemelerine bildirim yapmayın!


Site üzerine entegre edilmiş, WeePay,PayTR gibi online sanal pos çözümleri üzerinden kredi kartınızla, sanal kartınızla veyahut Havale/EFT seçeneğini ile ödeme yaptıysanız boş yere ödeme bildirimi için destek talebi oluşturmayın. Herşey doğruysa ve şüpheli bir işlem yoksa eğer 0-15 dakika içerisinde bakiyeniz otomatik olarak eklenecektir. 15 dakikayı aşması durumunda güzel bir dille site yetkilisine durumu bildirin; oda direkt olarak çözüm merkezinden gerekli işlemleri başlattırır.


6- Aynı işlem için iki kere destek talebi oluşturmayın!


Destek almanız en büyük hakkınız. Ama sizin gibi bekleyen ve çözüm isteyen yüzlerce müşteri var. Siz bir adet sorununuz için birden fazla destek talebi oluşturmayın. İstiyorsanız oluşturun, sorununuz daha hızlı çözülmeyecektir.


7- Doğru ve dolu destek talepleri oluşturun!


Destek talebi oluştururken gerçekten daha hızlı sonuç almak istiyorsanız, sorun yaşadığınızın siparişinizin numarasını / id'sini destek talebi oluştururken bildirin.


8- Siparişinizi oluşturmadan önce teyit edin!


Ne kadar aceleniz olursa olsun, siparişinizi oluşturmadan önce göz gezdirin. Hatalı bir yer varsa düzeltin, aksi halde bu siparişinizin telafisi yapılmayabilir.


9- Siparişim kısmen tamamlanıp kalanı iade edildi ne yapmalıyım?


Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz. Genel de eksik tamamlanmasının sebebi sunucunun o an almış olduğunuz miktar kadar gönderim yapamamasından kaynaklıdır ve bazı servisleirmiz sürekli eksik gönderim yapar bu maliyete bağlı değişkenlik göstermektedir genelde pahalı servisler daha iyi ve sağlam olmaktadır bu durumda pahalı sunuculara yönelmenizi önermekteyiz.


10- Takipçilerim Düşüyor Ne Yapmalıyım?


Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır in-aktif hesap oldukları için instagram bir süre sonra bu hesapların farkına varıyor ve hesapları instagram bünyesinden kaldırıyor yada onaya düşürüyor buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır. SMMBİ alınan bot takipçilerin hiç birinde garanti vermemekte ve bu durumu sözleşmede açıkca belirtmiştir.


11- Siparişim Neden İptal Edildi?

 • Profiliniz gizli ise siparişiniz iptal edilir lütfen gizlilik kontrolü yapınız.
 • Bazı servislerde sizden link yerine sadece kullanıcı adı girmeniz istenir bu hususa dikkat ediniz.
 • Servislerin maksimum gönderim miktarlarını aldığınızda 2.kez sipariş verirseniz siparişiniz iptal edilir.
 • Siparişlerinizde bu durumlar yoksa ve 24 saat geçmiş ise lütfen destek bölümünden bizlere ulaşınız.

12- API Nedir?


Application Programming Interface olarak bilinen programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir ara yüzdür. Sitemizde bulunan API dokümanımız yardımı ile kendi internet sitenize bizim API’mizi bağlayıp satış yapabilirsiniz. Bunun için basit programlama bilgisi sahibi olmanız gerekir. Eğer bir SMM panel sahibiyseniz SMM sağlayıcınız ile iletişime geçerek bizim API’mizi bağlatabilirsiniz. API bağlantıları konusunda teknik destek sağlamamaktayız.