Kayıt Ol
Aldığım Takipçiler Düşer mi? - Smmbi.com

Aldığım Takipçiler Düşer Mi?

Aldığınız takipçilerin kategorisine, kalitesine göre değişen bir durum olduğu için ne yazık ki tüm hizmetlerimizde sizlere garanti vermemekteyiz. Yabancı takipçi satın al işlemlerinizde düşüş oranları az olacağı gibi Türk takipçi satın alma işleminizde biraz daha yüksek düşüş oranları olabilmektedir. Çünkü biliyorsunuz ki takip eden kullanıcılar gerçek kişilerin hesaplarıdır ve eğer içeriği beğenmez ise takipten çıkabilir, buda sizin takipçi sayınızın düşmesine neden olur. Eğer takipçi sayınızın düşmemesini istiyorsanız garantili takipçi paketleri kategorimizi incelemenizi öneririz. Düşmeyen takipçi hizmetlerini Smmbi.com sosyal medya paneli olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Garantili Takipçiler Nedir, Düşme Yaşanır Mı?

Garantili Takipçiler takipçilerinizde düşüş yaşandığında ( genellikle %5 - %10 ) tekrar size takipçi gönderen sistemdir. Bu sayede düşüş yaşasanız bile anında hissedilmeden hesabınıza düşen takipçiyi hiç bir ek ücret yollamadan geri yollayabilirsiniz.

Garantili Takipçiler Düştüğünde Tekrar Ücret ile mi Telafi Yapıyorum?

Tabi ki de hayır. Düşen takipçileriniz için geri hiç bir ek ücret, gizli ücret olmadan geri tek bir buton ile gönderim yapabilirsiniz. Telafi butonu telafili hizmetlerimizde bulunmaktadır, sipariş tamamlandıktan 24 saat sonra aktif hale gelmektedir. Bu butonu kullanmak için siparişinizin Telafi Koşullarını karşılaması gerekmektedir.

Telafi koşulları nelerdir isterseniz bir göz atalım;

  1. Siparişinizin, sipariş başlangıç sayısı altına düşmemesi gerekmektedir,
  2. En az %15-20 oranında düşüş gerçekleşmesi gerekmektedir,
  3. Telafi süre aşımına uğramaması gerekmektedir ( 30 gün telafili hizmet süresi dolmuş ise),
  4. Siparişteki ilgili profilin kullanıcı adının değiştirilmemesi gerekmektedir,

Bu maddeleri karşılamaz ise siparişinizin telafi hakkı yanacaktır, sorun yaşamamak adına bu bilgileri göz önünde bulundurun.

Takipçi Yolladıktan Sonra Kullanıcı Adımı Değiştirsem Yada Gizlesem Takipçi Hala Gelir mi?

Maalesef ki, bu durumda aktarım yapılamaz. Bunun için kullanıcı adınızı değiştirmemenizi ve gizliye almamanızı ( alsanız bile işlem yapılırken çıkarmanızı ) öneririz. Aksi takdirde tüm sorumluluk size aittir. Unutmayın gizli sayfalara aktarım yapılamamaktadır.