Kayıt Ol

Reklam Hesabı Sorunları ve Reklam Sorun Çözümleri

Reklam Hesabı Sorunları ve Reklam Sorun Çözümleri

Reklam Hesabı Sorunları ve Reklam Çözümleri

Reklam Hesabı Sorunları ve Reklam Çözümleri birçok işletmenin karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Biliyorsunuz ki reklam olmadan maalesef hızlı bir yükseliş mümkün değildir. Bu yüzden reklam verirken yaşadığınız tüm sorunlar için Bir Sosyal Medya Uzmanına ihtiyacınız olabilir.

Hesabınızda karşılaştığınız en sık sorunlardan bazıları şöyledir;

  • Bir hata oluştu,
  • Reklam hesabı bulunamadı,
  • Reklam yayınlanmıyor,
  • Reklamın değerlendirmede (+24 Saat sürede onaylanmayan reklamlar),
  • Oluşturabileceğiniz işletme hesabı sınırına ulaştınız,
  • Bir sorun oluştu,
  • Ödeme yöntemini doğrulama,
  • Geçersiz ödeme yöntemi,

gibi bir çok hatayla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu sorunlar genelde yeni bir güncelleme kaynaklı olabilir yada hesap değişikliği yapma kaynaklı olabilir. Aradaki entegrasyonun bozulması dolayısıyla Instagram hesabınızın reklamları sağlıklı bir şekilde verememesi durumu çok can sıkıcı bir durumdur.

Biz Smmbi.com ailesi olarak sosyal medya hizmetleri paneli üzerinden yaşadığınız sorun ne olursa olsun Reklam Hesabı Sorunlarınız için sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Reklam hesabı çözümlemesi yaptıktan sonra tekrar sorun yaşamanız durumunda herhangi bir ücret talep etmeden ücretsiz çözümlüyoruz. Bu durumda istisnaî olarak iki faktör vardır; marka-telif hakkı ihlali yada reklam ilkelerine uygunsuzluk durumlarıdır. Eğer bu hususta bir sorun yoksa hesabınızda reklam sorunu çözümlemeniz ücretsiz olarak tekrar uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır. Ayrıca belirtmek isteriz ki reklam hesabı çözümleme hizmeti satın aldığınızda dikkat edilmesi gereken noktalarda sizleri ayrıca bilgilendirmekteyiz. Bunlar altın niteliğinde olup kullanıcıların daima ihtiyaç duyacağı bilgilerdir.

Eğer sizde reklam hesabı sorunlarınızı çözmek ve reklamlarınızı sorunsuz bir şekilde yönetmek istiyorsanız; bizlere 0 (553) 229 95 54 numaramızdan whatsap yoluyla ulaşabilirsiniz.