Kayıt Ol
Türkiye'nin En Ucuz SMM Paneli - SMMBİ
Türkiye'nin En Ucuz SMM Paneli - SMMBİ

Açılımı olarak Social Media Marketing olan ve sosyal medya pazarlamacılığı ve pazarlama anlamına gelen SMM panel, başta Instagram olmak üzere Facebook, Twitter ve Youtube gibi çeşitli sosyal medya mecralarında profile sahip markalar, şirketler veya fenomenlerin etkisel değerlerini yükseltmek ve daha fazla kişiye ulaşabilmesini sağlamak şeklinde tanımlanır.

Çoğu zaman Instagram paneli ile ön plan çıkan sosyal medya pazarlama hizmetleri, sıklıkla Instagram kullanıcıları tarafından tercih edilir. Daha çok reklama, daha çok takipçiye ve daha çok müşteri ile daha çok satışa imkanları sağlayan bu panel ile kazancınızı ikiye katlamanız mümkündür.

SMM Panel Ne İşe Yarar?

Eğer sosyal medya mecrasında ilerlemek isterseniz uygulayabileceğiniz pek çok yöntem bulunmaktadır. Örneğin rutin paylaşımlar yaparak beğeni ve takipçi sayınızın kendiliğinden artmasını bekleyebilirsiniz. Bu yöntemde yol almanız oldukça uzun sürebilir. İstatistiklerinizi yükseltmek için bazı kurnazlıklar gerçekleştirebilirsiniz. Fakat iyileştirmek istediğiniz sosyal mecranın spam algoritmasına takılıp ban yeme olasılığınız olabilir. Üçüncü seçenek ise takipçilerinizi hızlı yoldan artırmak için SMM panellerini kullanabilirsiniz.

SMM panel ile istatistiklerinizi artırdığınızda sosyal medya hesaplarınızda daha hızlı büyümesine olanak sağlarsınız. İnsanlar birini takip etmeden önce takipçi sayısına bakmaktadır. Herkesi takip ediyorsa takip eder, bir paylaşımı çok beğenilirse onlar da beğenir. Sizin takipçileriniz gerçek mi, suni mi diye bakmazlar. SMM panel ile sağlanan takipçiler sonradan düşebileceğini de unutmayın. Ama sizler için önemli olan SMM panel sayesinde kazanacağınız doğal takipçilerdir.

Sosyal Medya Hesaplarının Avantajları Nelerdir?

Günümüzde en çok talep edilen uygulamalar olduğu için herkes pek çok avantajından faydalanmaktadır. Daha çok gençlerin ve yetişkinlerin kullanım sağladığı uygulama ile kullanıcılar resim, video çekebilirken, gönderilere yorum ve mesaj gönderebilir.

Bununla birlikte hikaye sayesinde çok fazla etkili gönderiler paylaşılmaktadır. Bu gönderiler görsel olarak veya video olarak sunulabilir. Bu gibi birçok özellik sayesinde en yoğun ve aktif talep gören bir uygulamalar olmaktadır. iOS ve Android alt yapılı cihazlar sayesinde birçok sosyal medya platformuna sahip olabilirsiniz.

Smmbi Hizmetleri

Smmbi 7/24 tam otomatik sosyal medya paneli hizmetleri sağlayan bir sitedir. Havale, EFT veya kredi kartı ödeme yöntemleriyle yüklemeler gerçekleştirebilirsiniz ve dilediğiniz bir şekilde sosyal medya hesaplarınıza beğeni ve takipçi satın alabilirsiniz. Sistem üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Smmbi sitesi tarafından sunulan bu hizmet ile markalar takipçi paneli ve sosyal medya kullanıcıları izlenme ve beğeni sayısı satın alabilmek mümkündür. Smmbi, sitesi SMM paneli hizmetlerini en ucuz fiyatlara kullanıcılarına sunmaktadır. Siparişleriniz tamamen otomatik bir şekilde işleme alınmaktadır. Sipariş sorunlarınız için sistem üzerinden bulunan destek sistemi sayesinde 7/24 destek alabilirsiniz. Sizlerde https://smmbi.com/ sitesine tıklayarak hemen ucuz smm panel hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Doğru Sipariş Nasıl Verebilirim

1- Siparişiniz tamamlanmadan, aynı bağlantıya sipariş oluşturmayın!

Bu yaptığınız davranış, ne siparişinizi jet hızında teslim ettiricek, nede gereğinden fazla göndericek. Aksine 10-15 dakikada teslim edilecek bir siparişi siz saatlerce elde edemiceksiniz. Hatta ve hatta belki bakiyeniz yanıcak. Bir tane sipariş oluşturun, tamamlansın. Ardından başka bir siparişi rahatlıkla oluşturun.


2- İşlem adresi kısmına dikkat edin!


Takipçi satın aldığınızda işlem adresi link kısmına kullanıcı adınızı girdiğinizde başında "@" işareti kullanmayın. Instagram kullanıcı adınız "smmbi_com" ise, direkt düz yapıştırıverin. Beğeni, izlenme gibi gönderiyle etkileşimde bulunduracak siparişlerinizde kullanıcı adınızı veyahut profil linkinizi girmeyin. Olağanüstü yeteneklerimiz olmadığı için siz profil linkinizi yazdığınızda hangi fotoğrafınıza beğeni göndereceğimizi bilmediğinden maalesef işlemlerinizi gerçekleştiremiyoruz. O yüzden daha pratik yolu olan direkt olarak görsel linkinizi atmanız daha pratik bir çözün olucaktır.


3- Servis açıklamalarını okuyun, dikkat edin!


Servis açıklamalarını okuyun, ısırmaz. En fazla 15 saniyenizi alıcak bir aktivite. Servis açıklamalarında biyografi yer almıyor. Aksine servis hakkında bilgiler yer alıyor. Ne zaman tamamlanacağı, ne kadar sürede tamamlanacağı, garantisi var mı yok mu, bizden hangi bilgiyi istiyor gibi gibi.


4- Gizli hesaplara işlem yapılmıyor!


Gizli hesaplara takipçi, beğeni, izlenme ve bunun gibi hiç bir etkileşim gönderilmemektedir. Bu şirket politikası değil, değişmeyen ana kuraldır. Bizim göremediğimiz fotoğrafa, Instagram API'si nasıl yanıt vermiyor.


5- Kredi Kartı ödemelerine bildirim yapmayın!


Site üzerine entegre edilmiş, WeePay,PayTR gibi online sanal pos çözümleri üzerinden kredi kartınızla, sanal kartınızla veyahut Havale/EFT seçeneğini ile ödeme yaptıysanız boş yere ödeme bildirimi için destek talebi oluşturmayın. Herşey doğruysa ve şüpheli bir işlem yoksa eğer 0-15 dakika içerisinde bakiyeniz otomatik olarak eklenecektir. 15 dakikayı aşması durumunda güzel bir dille site yetkilisine durumu bildirin; oda direkt olarak çözüm merkezinden gerekli işlemleri başlattırır.


6- Aynı işlem için iki kere destek talebi oluşturmayın!


Destek almanız en büyük hakkınız. Ama sizin gibi bekleyen ve çözüm isteyen yüzlerce müşteri var. Siz bir adet sorununuz için birden fazla destek talebi oluşturmayın. İstiyorsanız oluşturun, sorununuz daha hızlı çözülmeyecektir.


7- Doğru ve dolu destek talepleri oluşturun!


Destek talebi oluştururken gerçekten daha hızlı sonuç almak istiyorsanız, sorun yaşadığınızın siparişinizin numarasını / id'sini destek talebi oluştururken bildirin.


8- Siparişinizi oluşturmadan önce teyit edin!


Ne kadar aceleniz olursa olsun, siparişinizi oluşturmadan önce göz gezdirin. Hatalı bir yer varsa düzeltin, aksi halde bu siparişinizin telafisi yapılmayabilir.


9- Siparişim kısmen tamamlanıp kalanı iade edildi ne yapmalıyım?


Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz. Genel de eksik tamamlanmasının sebebi sunucunun o an almış olduğunuz miktar kadar gönderim yapamamasından kaynaklıdır ve bazı servisleirmiz sürekli eksik gönderim yapar bu maliyete bağlı değişkenlik göstermektedir genelde pahalı servisler daha iyi ve sağlam olmaktadır bu durumda pahalı sunuculara yönelmenizi önermekteyiz.


10- Takipçilerim Düşüyor Ne Yapmalıyım?


Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır in-aktif hesap oldukları için instagram bir süre sonra bu hesapların farkına varıyor ve hesapları instagram bünyesinden kaldırıyor yada onaya düşürüyor buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır. SMMBİ alınan bot takipçilerin hiç birinde garanti vermemekte ve bu durumu sözleşmede açıkca belirtmiştir.


11- Siparişim Neden İptal Edildi?

  • Profiliniz gizli ise siparişiniz iptal edilir lütfen gizlilik kontrolü yapınız.
  • Bazı servislerde sizden link yerine sadece kullanıcı adı girmeniz istenir bu hususa dikkat ediniz.
  • Servislerin maksimum gönderim miktarlarını aldığınızda 2.kez sipariş verirseniz siparişiniz iptal edilir.
  • Siparişlerinizde bu durumlar yoksa ve 24 saat geçmiş ise lütfen destek bölümünden bizlere ulaşınız.

12- API Nedir?


Application Programming Interface olarak bilinen programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir ara yüzdür. Sitemizde bulunan API dokümanımız yardımı ile kendi internet sitenize bizim API’mizi bağlayıp satış yapabilirsiniz. Bunun için basit programlama bilgisi sahibi olmanız gerekir. Eğer bir SMM panel sahibiyseniz SMM sağlayıcınız ile iletişime geçerek bizim API’mizi bağlatabilirsiniz. API bağlantıları konusunda teknik destek sağlamamaktayız.


İnstagram Garantili Takipçi Satın Al

İnstagram Garantili Takipçi Satın Al

İnstagram hesabınız için takipçi satın almak istiyorsanız, güvenilir servisleri kullanmaya dikkat etmelisiniz. Son dönemde her İnstagram kullanıcısı kitlesini büyütebilmek için takipçi paketlerine sıklıkla başvuruyor. Oluşan bu talep nedeniyle de günümüzde dijital platformda çok fazla takipçi hizmeti seçeneği ortaya çıkıyor. Bu seçenekler içerisinde hem hesabınız için gerçek fayda sağlayacak hem de güvenilir takipçi hizmetlerini kullanmaya dikkat etmelisiniz. Güvenilir servisler aracılığıyla İnstagram takipçi sayınızı çok hızlı bir şekilde dilediğiniz seviyede arttırabilirsiniz. İnstagram garantili takipçi satın al hizmetleriyle son derece hızlı ve güvenli bir şekilde takipçi satın alabilirsinzi.


İnstagram Takipçi Paketlerinde Şifre Vermek Gerekiyor Mu?

İnstagram şifresiz takipçi paketi satın al kavramı, son dönemde sıkça karşınıza çıkacak kavramlardan birisidir. Özellikle takipçi paketi alımlarında karşılaşılan sorunlar nedeniyle günümüzde böyle bir durum ortaya çıkmıştır. Firmamız, İnstagram kullanıcılarının takipçi satın alırken yaşadıkları bu soruna kesin çözüm sağlayacak paketler sunuyor.


Sitemizde yer alan İnstagram garantili takipçi satın al paketlerimizde hesabınızın şifrenizi vermenize gerek bulunmuyor. Sistem gereğince hesabınızın şifresini üçüncü şahıslarla paylaşmanızı gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. Sitemizde İnstagram gerçek takipçi satın alım işlemlerinizi şifrenizi paylaşmak zorunda kalmadan güvenle ve kolayca satın alabilirsiniz.


İnstagram Takipçi Paketi Almak Güvenli Mi?

İnstagram hesabınıza yönelik takipçi paketi satın almanızın yasal bir aykırılığı bulunmamaktadır. Günümüzde İnstagram’ın öne çıkan fenomen hesaplarınca bile kullanılan İnstagram garantili takipçi satın al paketlerinden sizde güvenle faydalanabilirsiniz. Sistem havuzumuzda yer alan hesaplar hali hazırda İnstagram’ı aktif olarak kullanan değerli hesaplardır ve tamamen izinleri doğrultusunda işlemler gerçekleştirilir. Dolayısıyla paketi satın aldığınızda ne hesap güvenliği ne de yasal açıdan hesabınız hiçbir risk altında kalmaz.


İnstagram Takipçi Paketindeki Takipçiler Ne Zaman Gönderilir?

Takipçi sayınızdaki artışı siparişinizi oluşturduktan çok kısa bir süre içerisinde görmeye başlarsınız. Sistem havuzumuzda yer alan hesaplar üzerinden İnstagram profilinize satın aldığınız paket limiti düzeyinde takipçiler anında yüklenmeye başlanır. En geç birkaç saatlik zaman dilimi içerisinde satın aldığınız İnstagram garantili takipçi satın al paketindeki takipçi sayısı hesabınıza yüklenmiş olur.


Sitemizde bulunan İnstagram garantili takipçi satın al paketlerimizi satın aldığınızda, pakette belirtilen sayıdaki takipçinizin hesabınıza 100% organik şekilde gönderileceğini garanti ediyoruz. Satın aldığınız pakette belirtildiği üzere tüm takipçiler 100% gerçek İnstagram kullanıcılarından oluşur ve tamamı eksiksiz şekilde hesabınıza yüklenir.


İnstagram Takipçi Paketi Aldıktan Sonra Takipçim Düşerse Ne Olur?

Takipçi paketi satın aldıktan sonra takipçi sayınızda belirli bir düşüş gözlemlediğinizde telafi desteğimizden faydalanabilirsiniz. Tüm İnstagram garantili takipçi satın al hizmetlerimiz garanti kapsamında bulunmaktadır. Satın aldığınız sayıdaki takipçinizin hesabınızda kalıcı olarak yer alacağı güvencesini sunuyoruz. Dolayısıyla herhangi bir duruma bağlı olarak paketi satın aldıktan sonra takipçi sayısında bir düşüş olursa, bu düşüşü anında istisnasız olarak telafi ediyoruz.